Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE Makkev]

#11

Jestem na tak będziesz dobrym Kidmodem powodzenia

Jestem na tak powodzenia będziesz dobrym kidmodem

#12

(30-07-2017, 15:57 PM)209MC napisał(a): Jestem na tak będziesz dobrym Kidmodem powodzenia

Jestem na tak powodzenia będziesz dobrym kidmodem

Dziękuje za opinie  Duży Uśmiech
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#13

Gram z Tobą i gadam przez skype dość często, więc wiem, że jesteś miły. Jesteś dość często na serwerze. Tak średnio pomagasz, ale na pewno będziesz pomagał coraz więcej.

Jestem na Tak. Duży Uśmiech

#14

We wzorze jest kilka błędów np wzór prosi o podanie obecnych czat moderatorów a Ty napisałeś tak:
Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy Marika07, Damexti, Madelaine_, _LesnyElf_
Kid moderator to kid moderator a nie czat moderator, po raz kolejny jak w innych podaniach jest podane nie to o co trzeba ( jak to mówił mój historyk ze szkoły, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu). Lecimy dalej, troszkę mało o sobie napisałeś, ale ok. Nie widziałam Cię w żadnej sytuacji konfliktowej na serwerze, ale nie widziałam Cię również żebyś jakoś szczególnie wyróżniał się z tłumu graczy. Ja pozostaję neutralna co do decyzji przyjęcia Ciebie na okres próbny, jeśli zostaniesz przyjęty, będę Cię obserwować aby mieć argumenty przemawiające za zostawieniem Cię w administracji albo przeciw Uśmiech

#15

(01-08-2017, 05:46 AM)Ladykotka napisał(a): We wzorze jest kilka błędów np wzór prosi o podanie obecnych czat moderatorów a Ty napisałeś tak:
Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy Marika07, Damexti, Madelaine_, _LesnyElf_
Kid moderator to kid moderator a nie czat moderator, po raz kolejny jak w innych podaniach jest podane nie to o co trzeba ( jak to mówił mój historyk ze szkoły, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu). Lecimy dalej, troszkę mało o sobie napisałeś, ale ok. Nie widziałam Cię w żadnej sytuacji konfliktowej na serwerze, ale nie widziałam Cię również żebyś jakoś szczególnie wyróżniał się z tłumu graczy. Ja pozostaję neutralna co do decyzji przyjęcia Ciebie na okres próbny, jeśli zostaniesz przyjęty, będę Cię obserwować aby mieć argumenty przemawiające za zostawieniem Cię w administracji albo przeciw Uśmiech

 Dziękuję za opinie  Uśmiech
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#16

(01-08-2017, 05:46 AM)Ladykotka napisał(a): We wzorze jest kilka błędów np wzór prosi o podanie obecnych czat moderatorów a Ty napisałeś tak:
Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy Marika07, Damexti, Madelaine_, _LesnyElf_
Kid moderator to kid moderator a nie czat moderator, po raz kolejny jak w innych podaniach jest podane nie to o co trzeba ( jak to mówił mój historyk ze szkoły, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu). Lecimy dalej, troszkę mało o sobie napisałeś, ale ok. Nie widziałam Cię w żadnej sytuacji konfliktowej na serwerze, ale nie widziałam Cię również żebyś jakoś szczególnie wyróżniał się z tłumu graczy. Ja pozostaję neutralna co do decyzji przyjęcia Ciebie na okres próbny, jeśli zostaniesz przyjęty, będę Cię obserwować aby mieć argumenty przemawiające za zostawieniem Cię w administracji albo przeciw Uśmiech

W następnym podaniu za dużo nie popełnię błędów  Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#17

Podanie całkiem przeciętne. Skromnie opisałeś siebie. Nie bez powodu we wzorze napisane jest "minimum 6 zdań". U Ciebie widzę tam tylko cztery. Nigdy nie widziałem byś udzielił komuś pomocy. Nie wyróżniasz się spośród innych graczy chęcią podnoszenia inicjatyw mających na celu rozwój serwera/forum. W tej chwili jestem za odrzuceniem podania.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#18

(02-08-2017, 15:15 PM)Inquisitor4K napisał(a): Podanie całkiem przeciętne. Skromnie opisałeś siebie. Nie bez powodu we wzorze napisane jest "minimum 6 zdań". U Ciebie widzę tam tylko cztery. Nigdy nie widziałem byś udzielił komuś pomocy. Nie wyróżniasz się spośród innych graczy chęcią podnoszenia inicjatyw mających na celu rozwój serwera/forum. W tej chwili jestem za odrzuceniem podania.

Udzielam pomocy.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#19

(02-08-2017, 15:15 PM)Inquisitor4K napisał(a): Podanie całkiem przeciętne. Skromnie opisałeś siebie. Nie bez powodu we wzorze napisane jest "minimum 6 zdań". U Ciebie widzę tam tylko cztery. Nigdy nie widziałem byś udzielił komuś pomocy. Nie wyróżniasz się spośród innych graczy chęcią podnoszenia inicjatyw mających na celu rozwój serwera/forum. W tej chwili jestem za odrzuceniem podania.

Pomagał czasem ze mną Uśmiech może nie byłeś świadkiem Duży Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#20

(02-08-2017, 15:15 PM)Inquisitor4K napisał(a): Podanie całkiem przeciętne. Skromnie opisałeś siebie. Nie bez powodu we wzorze napisane jest "minimum 6 zdań". U Ciebie widzę tam tylko cztery. Nigdy nie widziałem byś udzielił komuś pomocy. Nie wyróżniasz się spośród innych graczy chęcią podnoszenia inicjatyw mających na celu rozwój serwera/forum. W tej chwili jestem za odrzuceniem podania.

Zgadzam się z Damexti. Ogólnie jak pomagam to cie Inguisitor4K nie ma  :s I nie Damexti czasami tylko coraz częściej  Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości