Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sklep Premium (płatność taka jak na SH)

#1
Żarówka 

Cześć, chciałem kupić SVip ale nie mogę bo tata nie ma dotpay i nie wie co to ID sprzedawcy, chciałbym szybko kupić SVip, Animekowa mówiła, że nie ma banku PKO czy to prawda? Jak tak to słabo i go dodajcie. Chcę też abyście, albo wznowili płatność SMS lub dodali taką płatność jak na ********, czyli to bardzo szybką, nie wiem czy ktoś ją pamięta jak tak to proszę o jej wznowienie Duży Uśmiech

Wrazie gdybyście takie coś zrobili poinformujcie mnie na PW/MSG w grze (/msg BartiX99).
 
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#2

A czytać ze zrozumieniem ogłoszenie na stronie sklepu potrafisz? Płatność SMS nie została wycofana tylko tymczasowo wyłączona, więc to oczywiste, że w najbliższym czasie będzie znowu działać. Zmieniamy usługodawcę płatności SMS i w większości czas trwania tego procesu nie zależy od nas. Po drugie, płatność przelewem zrobisz z dowolnego banku. DotPay obsługuje PKO przez iPKO. Jeśli nie ma twojego banku na liście to zaznaczasz opcje "Przekaz/Przelew bankowy" i wyświetli się strona z danymi do przelewu (nr konta, kwota, tytuł itd.). Wszystko jest! Wystarczy czytać ze zrozumieniem, zalogować się na konto bankowe i przepisać dokładnie informacje ze strony DotPay i wykonać przelew i czekać cierpliwie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

Poczekam na SMS.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości