Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Zostać kidmodem?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
0%
0 0%
nie
100.00%
5 100.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Podanie Amelka1601 ]

#1

Nick w grze: Amelka1601
Wiek: 12 lat
Staż na serwerze : gram od połowy 1 edycji.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Mogę grac bez ograniczeń zależy czy mam coś ważnego do zrobienia. 
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: 4 lata 
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: niestety nie.
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Tak posiadam działający mikrofon i konto na Skype 
Obecni Administratorzy: MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy :_Diamentowa_, TheZiomej, Slou
Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy : Marika07, Damexti, Madelaine_, _LesnyElf_
Komendy KidModa/CzatModa: [b]/kick [nick] [powód],[b]/tempmute [nick] [czas] [powód], [/b][/b]
/tempmute [nick] [czas] [powód], [b]/jail [nick] cela1 [powód], /cc[/b]
Obowiązki KidModa/CzatModa: 
-Dbanie o czystość na czacie
-Pomoc graczom i członkom administracji
-Informowanie administracji o problemach/bagach serwera
-Dostępność dla graczy i administracji 
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:  nie znam
Gdzie znajduje się regulamin: Pod komendą /regulamin lub na forum  http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty:  Jestem prawie co dziennie online na serwerze  lubię pomagać graczą.
Opisz siebie  Nazywam się Amelka mam 12 lat pochodzę z Małopolski z okolic Krakowa.
Mam 4 rodzeństwa, lubie grać w piłkę nożną,siatkówkę oraz koszykówkę.
Moim hobby jest jazda na krosie lub skuterze.
Lubie zwierzęta mam 2 psy ,4 koty , króliki , rybki. 
Lubie piosenki typu rap/discopolo.
Na razie dziękuje i pozdrawiam Oczko 
Odpowiedz

#2

Mały opis trochę, często pomagasz lubię Ciebie, podanie ładnie napisane Uśmiech jestem na neutral Oczko
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#3

(29-07-2017, 20:10 PM)Makkev2 napisał(a):
(29-07-2017, 19:09 PM)Damexti napisał(a): Mały opis trochę, często pomagasz lubię Ciebie, podanie ładnie napisane Uśmiech jestem na neutral Oczko

Popierwsze jak patrzeć to jest całe skopiowane odemnie oprócz nicku lat i opisu siebie i dlaczego ty widać to po kolorach komendach i punktach wszystko to samo co ja napisałem moim zdaniem to podanie nie powinno się liczyć. Jak najszybciej zgłoszę to MitoTcz. PS Damexti naserjo tego nie zauważyłaś?
Makkev nie wiem ale tam pisze MiroTcz
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#4

Podanie ładnie napisane, za bardzo cię też nieznam ale słyszałem że pomagasz ludziom. Więc moja ocena to neutral

(29-07-2017, 20:13 PM)Damexti napisał(a):
(29-07-2017, 20:10 PM)Makkev2 napisał(a):
(29-07-2017, 19:09 PM)Damexti napisał(a): Mały opis trochę, często pomagasz lubię Ciebie, podanie ładnie napisane Uśmiech jestem na neutral Oczko

Popierwsze jak patrzeć to jest całe skopiowane odemnie oprócz nicku lat i opisu siebie i dlaczego ty widać to po kolorach komendach i punktach wszystko to samo co ja napisałem moim zdaniem to podanie nie powinno się liczyć. Jak najszybciej zgłoszę to MitoTcz. PS Damexti naserjo tego nie zauważyłaś?
Makkev nie wiem ale tam pisze MiroTcz
Już nie ważne Damexti
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#5

Amelko mało Ciebie znam, nie wyróżniałaś się dla mnie w tłumie innych graczy (nie widziałam żebyś się z kimś kłóciła czy komuś pomagała) Po kilku rozmowach z Tobą wydajesz się sympatyczną osobą. Ale uważam że jesteś troszkę za młoda na miejsce w administracji. Teraz są wakacje i masz czas na grę a co jak rozpocznie się rok szkolny? Składając podanie trzeba pamiętać że podejmujesz się "pracy" gdzie powinnaś być aktywna minimum 2h dziennie (i to nie będąc afk w tym czasie).

Jestem neutralna co do Twojego podania.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#6

Za dużo się na czacie nie udzielasz, jesteś dość młoda i nie masz doświadczenia w pełnieniu takich funkcji. Jestem na nie Język
Odpowiedz

#7

Hmm , w "opisz siebię" napisałaś , że twoim hobby jest jazda na crosie/skuterze, a skoro ma się 12 lat nie można jezdzić/prowadzić jak wcześniej napisałaś , skutera/crosa , z tego co pamiętam to przed 2013r. Motorowerami można było zacząć jezdzić od wieku 13 lat , po 2013r od 14 lat.Kolejną rzeczą jest to , że tak jak Anim wcześniej wspomniała , są wakacje a potem będzie szkoła.
Jestem na Neutral z lekkim przechyleniem na nie.
Odpowiedz

#8

Amelko podanie napisane fajnie, przyjemnie się je czyta i to jest plusik. Plusem jest to iż nie widziałam Ciebie byś wdawała się z kimkolwiek w konflikty na serwerze. Kilka razy pisałam z Tobą i wydawałaś się miłą i sympatyczną osóbką lecz niestety to za mało. Pierwszy minut to to iż nie spotkałam się z sytuacją gdzie komuś pomagasz a jak wiadomo jest to główne zadanie administracji. Kolejnym to iż mało wypowiadasz się na czacie oraz na forum, hmm na forum to w sumie wcale. Napisałaś iż "Mogę grac bez ograniczeń zależy czy mam coś ważnego do zrobienia." rozumiem iż chodzi tu o czas wakacyjny a co z czasem kiedy masz szkołę na głowie bo wątpię że wtedy możesz grać bez ograniczeń a my szukamy kogoś na dłużej do naszego składu Oczko Jeśli chodzi o mnie to pozostaję neutralna, chyba że poprawisz pewne sprawy które wymieniłam to ponownie mogę się zastanowić co do Ciebie.
Odpowiedz

#9

(30-07-2017, 07:19 AM)Adam17052013 napisał(a): Hmm , w "opisz siebię" napisałaś , że twoim hobby jest jazda na crosie/skuterze, a skoro ma się 12 lat nie można jezdzić/prowadzić jak wcześniej napisałaś , skutera/crosa , z tego co pamiętam to przed 2013r. Motorowerami można było zacząć jezdzić od wieku 13 lat , po 2013r od 14 lat.Kolejną rzeczą jest to , że tak jak Anim wcześniej wspomniała , są wakacje a potem będzie szkoła.
Jestem na Neutral z lekkim przechyleniem na nie.

Adam ja w wieku 11 lat jeździłam gokartem Płacz ze śmiechu nie zmienia to faktu że ona też może jeździć na krosie jeśli jej rodzice się zgadzają i ma do tego miejsce (jakiś klub z torem) bo wiesz... przepisy przepisami a znam młodzików którzy jeżdżą na motorach żużlowych w klubie i są ciut starsi niż ona Oczko. Czy może chodzi że dziewczyna taka młoda z takim zainteresowaniem? Duży Uśmiech No chyba że jeździ spokojniej jako pasażer z kimś to też może się zaliczać Język
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#10

(30-07-2017, 07:19 AM)Adam17052013 napisał(a): Hmm , w "opisz siebię" napisałaś , że twoim hobby jest jazda na crosie/skuterze, a skoro ma się 12 lat nie można jezdzić/prowadzić jak wcześniej napisałaś , skutera/crosa , z tego co pamiętam to przed 2013r. Motorowerami można było zacząć jezdzić od wieku 13 lat , po 2013r od 14 lat.Kolejną rzeczą jest to , że tak jak Anim wcześniej wspomniała , są wakacje a potem będzie szkoła.
Jestem na Neutral z lekkim przechyleniem na nie.

Wiem że nie mogę jeździć skuterem ani krosem tylko ja mieszkam prawie 7 km od drogi głównej a tam gdzie ja jezdze skuterem/krosem to w ogóle policja tam nie jeździ.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości