Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Skarga] Adam17052013

#1

1. Nick oskarżającego: Vixeri
2. Nick oskarżonego:Adam17052013
3. Opis sytuacji: Wiec tak: napisalem mu ze cholera to nie jest wulgaryzm a on dał mi mute na 2 min druga sprawa napisalem japierdziele to już jest śmieszne za jedno słowo które może i jest wulgaryzmem ale z tych lagodniejszych (na screenie dowod ze dokladnie tak napisalem nie zrobilem z czatu screena ale mam tutaj takie jak nie wierzycie to idzicie do Miro) powod: "slowa" no niezle slowo nie jest wulgarne  a dostaje muta takie slowa slyszy sie nawet w podstawowce i tak btw jak juz daje muty to niech z 2 min robi 5 min albo cos okolo a nie z 2min do 2 h
4. Data zdarzenia: 30,07,2017 godzina 10:50
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: W zalaczniku 

#2

Na 1 screenie widać dokładnie co innego , to , że nie potrafisz się uspokoić to nie mój problem.

#3

no co tu jest takiego zlego? prawda jest zla co nie?

#4

Wystarczy spojrzeć na to co pisałeś na górze pierwszego screena   Duży Uśmiech

#5

Obrażanie graczy, administracji i ogółem serwera (to odniesienie do innych sytuacji) jakkolwiek by to sobie ktoś próbował tłumaczyć jest zabronione.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

(30-07-2017, 10:52 AM)Adam17052013 napisał(a): Wystarczy spojrzeć na to co pisałeś na górze pierwszego screena   Duży Uśmiech

ale ja tam nie widze zadnej obrazy lol

#7

Nastawiacie w ten sposób graczy przeciw Adamowi (i nie tylko niemu ) i nie będzie to tolerowane.
Jedyne z czym się mogę zgodzić to fakt, że za słowo "cholera" lub za pojedyncze inne wymsknięcie można darować sobie natychmiastowe mutowanie/zwracanie uwagi; jeszcze jakby ktoś nagminnie w ten sposób pisał to wtedy bym przywracał taką osobę do porządku. 
Oryginalny wpis gracza za który dostał ostrzeżenie:

[10:43:28] [Gracz] Skomilun >> po holere dawać wparpa skoro nie ma sie pozwolenia na korzystanie z niego

[Obrazek: wyraz.png]
Jak widać wyraz ten może zostać uznany za przekleństwo. 

Kolejna rzecz to taka, że za dużo sobie niektórzy pozwalają na czacie łamiąc przy tym regulamin, np. "zwracanie uwagi" i sugerowanie komuś z administracji jak powinien postępować przez szeregowego gracza. To już nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich dniach; od takich rzeczy jestem np. ja, a jak ktoś ma problem, komuś coś/ktoś nie pasuje to może napisać na forum swoje uwagi przy zachowaniu zasad. Jeśli ktoś tego nie rozumie to będzie traktowany zgodnie z regulaminem.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Dobra ale za to ze napisalem japierdziele ogar adam dawac muta na 2h??????

#9

Propo ortografii której to nieznajomość zarzucasz na screenie,to nie wiedziałem że jest coś takiego jak skarba

#10

To nie jest ortografia tylko literowka Płacz ze śmiechu




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości