Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ban za nic na discordzie

#1

1. Nick w grze: No_i_Masz_Bana
2. Data ukarania: 21:25
3. Nick osoby karającej: podobno Toptis czy jakoś tak
4. Powód bana: podobno, że powiedziałem, że jest dziewczyną taką informacje dała mi Slou.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Uważam, że powinienem dostać ub ponieważ nic takiego nie powiedziałem, przy całej sytuacji byli: Madelaine_, Vixeri, Animekowa oraz sam Toptis.

#2

Powiedziano mi też, że wielokrotnie byłeś upominany i nie reagowałeś na upomnienia administracji, nie umiałeś się zachować. O tym też mogłeś wspomnieć
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

raz zostałem upominany i dostałem kicka z serwera

#4

Banik ty co chwilę robisz wątki że dostałeś bana za nic.
Moim zdaniem skoro.dostałeś to na pewno słusznie
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

No wlasnie nie bardzo damexti Płacz ze śmiechu

#6

Kiedy ja tworzyłem wątek, że dostałem bana ? to jest moje pierwsze odwołanie do bana

#7

Przydałoby się aby osoby które ponoć były przy tej sytuacji wypowiedziały się na ten temat. Mnie tam nie było więc nie mogę nic powiedzieć.

#8

Witam i przepraszam za moją nieobecność na forum otóż nie miałem czasu wbić Smutek
 Dostałeś bana za nie akceptowalne słownictwo na serwerze Discord .                
  Nie reagowałeś na moje upomnienia !!!                                 

 
                                                                                                                    Dziękuje serdecznie za uwagę Toptis!

#9

No_i_Masz_Bana trolujesz na czacie w MW tak samo jak na czacie discorda. Toptis upomniał Ciebie za twoją odpowiedz do innego użytkownika na czacie discorda (był to chamski i obraźliwy wpis, zdecydowanie nie na miejscu). Po czym zacząłeś obrażać Toptisa. Nie dostosowałeś się do upomnień to dostałeś bana. Bany na discordzie są max 7dni! Więc nie wiem o co ta cała zadyma.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#10

kiedy obrażałem toptisa ?

bo jakoś nie przypominam sobie, że obrażałem. Gdy cała administracja wbiła na kanał to nic nie mówiłem ...




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości