Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z __LesnyElf__

#1

Witajcie Kochani, kolejny wywiad Wam niosę jak co wtorek, udzielił go nasz początkujący kid moderator __LeśnyElf__ zapraszam do czytania ^^


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

__LesnyElf__: Pozdrawiam wszystkich z lasu,mokradeł i pól z tej strony LeśnyElf 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

__LesnyElf__: Robię wiele rzeczy na pozór nie istotnych jak na przykład granie w gry ale staram się zachować balans pomiędzy totalnym lenistwem a aktywnym wypoczynkiem 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

__LesnyElf__: Mam dużo zainteresowań ale ten najbardziej dla mnie ważne to łucznictwo,zielarstwo i browarnictwo 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

__LesnyElf__: Nie wolno zdradzać wrogom swoich słabość Oczko 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

__LesnyElf__: Lata temu,nie pamiętam która to była wersja (może już ta z endem).W każdym razie gram w MC nie od dziś  


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

__LesnyElf__: Jestem uchodźcą z SH gdzie grałem razem z lwią częścią obecnej administracji. Widziałem zza pleców jak Mineworld powstawał.


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

__LesnyElf__: Atmosfera jest na nim w mojej ocenie świetna (choć czasem ktoś ją próbuje zakłócić,ale nie na długo).Podoba mi się spawn i warpy 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

__LesnyElf__: Moja działka bo jest magiczna,Lwia czesc domków innych graczy którzy nie budują domków z dirta i drewna
 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

__LesnyElf__: Na pewno nie biegam w kółko po endzie. Robię to co zwyczaj gracz MC robi w tej grze. A od kiedy dostałem kidmoda to poluje na trolli, uspokajające zajęcie. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

__LesnyElf__: W MC wkurza mnie najbardziej java i jej problemy. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

__LesnyElf__: Najbardziej to pewnie z banowani już gracze.Z moderacji to uczciwie powiem ze wszedłem w konflikt z jednym z modów ale spór ma raczej charakter przyjacielski.


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

__LesnyElf__: Na serwerze gram Animku,toptisem,Icem i Macim  


13) Jak powstał twój nick?

__LesnyElf__: Po prostu mój nick mówi kim jestem 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

__LesnyElf__: Marzenia to może złe słowo ale mam drobną nadzieje ze kiedyś na serwerze będzie plugin dodający nowe biomy 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

__LesnyElf__: Dalej się mecze z budową mojego miasta. Co prawda jeszcze nie może konkurować ze spawnem lecz kto wie co będzie za miesiąc 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

__LesnyElf__: Zachwycałem się nad grafiką  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

__LesnyElf__: Na serwerze jeszcze nie a w życiu kto wie 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

__LesnyElf__: Pozdrawiam mojego kota dzięki niemu nie ma w pobliżu wróbli 


19) Może teraz parę słów od siebie?

__LesnyElf__: Walną bym pewnie jakiś ckliwy cytat mówiący o życiu ale kto wierzy cytatom w internecie.  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

__LesnyElf__: Dobranoc
Odpowiedz

#2

Kolejny super wywiad Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#3

Nekretarri introvii Amros
(Niezły wywiad Amrosie)
Odpowiedz

#4

Cytat:__LesnyElf__: Marzenia to może złe słowo ale mam drobną nadzieje ze kiedyś na serwerze będzie plugin dodający nowe biomy 


Być może, jednak taki plugin działalby tylko na niewygenerowane chunki, a mamy już praktycznie cały świat wygenerowany;  Przed II edycją były prowadzone testy (na które było mało czasu ze względu na prace nad priorytetowymi rzeczami), jednak ilość zebranych informacji była niewystarczająca dlatego nie zdecydowaliśmy się na użycie nowego typu świata, który mógłby zastąpić istniejący;  z kolei wstawienie drugiego świata może spowodować, że gracze będą bardziej rozrzuceni co będzie sprawiało wrażenie większej pustki i zmniejszy rywalizację, a przez to być może nawet zniechęci pojedyncze osoby do gry. Nie wykluczam całkowicie pojawienia się takiego świata jeszcze w tej edycji, jednak jeśli by się pojawił to byłby on raczej ograniczonych rozmiarów m.in. ze względu na to o czym wspomniałem wyżej; natomiast w przypadku hipotetycznej III edycji taki "inny" świat mógłby być już głównym pełnowymiarowym światem po dokładnym przygotowaniu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#5

<ściska mocno kciuki> proszę, proszę, proszę, proszę niech będzie III edycja >o<
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości