Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban za NIC

#1

1. Nick w grze: krfl_sprajt2k
2. Data ukarania: nie pisze kiedy
3. Nick osoby karającej: nie pisze 
4. Powód bana: XRAY 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ponieważ nie kozystałem z X-raya. Wbijam dzisiaj około 12:40 i pisze z mam bana choć nie cheatowałem. Proszę o ub

#2

Kolejny wątek typu "Ban za nic". Bana nigdy nie dostaje się za nic, a administratorzy mogą stwierdzić xraya nawet jeżeli nie jesteś aktualnie online. Za przyznanie miałbyś możliwośc dostać 2 szanse ale pisząć taki wątek nic nie zdziałasz.

#3

tylko ja nic nie miałem wbijam teraz i mam bana (premka)

#4

Bana nie ma za nic,zwłaszcza jeżeli jest mowa o Xreyu. Administracja musiała mieć wątpliwości co do twojej uczciwości by cie zbanować.

#5

Polecam przejżeć wcześniejsze wątki o banach za nic gdzie osoby zbanowane upierały się że nic nie miały i wyciągnąć wnioski czy ma sens iść dalej w zaparte że nic nie masz Oczko

#6

Leśny Elf to trzeba było mnie sprawdzić a nie odrazu banować za coś czego nie posiadam i nie posiadałem . Uśmiech

#7

(01-08-2017, 12:14 PM)Sprite napisał(a): Leśny Elf to trzeba było mnie sprawdzić a nie odrazu banować za coś czego nie posiadam i nie posiadałem . Uśmiech

Wiesz chyba że kidmod nie może banowac?
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#8

Tak ale mowa tu jest o Miro mógł sprawdzić a nie odrazu banowac gdy nic nie miałem .

#9

To kolejny twój wątek typu: "Ban za nic" , powiem , że nie trzeba być obecnym na serwerze aby dostać Bana za np. x-ray, dodam również  , że żaden mute,ban,kick itp itd... nie jest "Za Nic" , według mnie ten wątek nie ma sensu.

#10

(01-08-2017, 12:17 PM)Sprite napisał(a): Tak ale mowa tu jest o Miro mógł sprawdzić a nie odrazu banowac gdy nic nie miałem .

Miro nie banuje od razu tylko sprawdza gdy ktoś jest podejzany
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości