Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


SKARGA NA Vixeri i NO_I_MASZ_BANA

#1

Siedzialem sobie w domku az tu nagle vixeri wlamal mi sie do domu owocem horusu zabijl mnie i tepnol do siebie no_I_masz_bana i calyczas mnie zabijajom.


PanMagister

#2

A wzór na skargę gdzie? do lasu zwiało?
 , po 1. Radziłbym się zapoznać z wzorem po 2.Radziłbym również zrobić screeny tego jak cię "nękają".

#3

Zabijanie na survivalu nie jest zabronione, jeżeli nie przekracza pewnych norm, a ta skarga jest nie dość, że napisana w sposób niepoprawny, to jeszcze brak dowodów w postaci screenów/filmu, że faktycznie jesteś nękany. W tej sytuacji nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#4

Powiem tak widziałem że wspomniani gracze raczej nie głaskali nikogo po główce.Sam zwróciłem im uwagę że przeginają i to co robią podchodzi po nękanie ale jak już pisałem do jednego z graczy na msg. Róbcie skargi według WZORU

#5

Mówiłam... potrzebujesz screenow ! I wzór skargi....
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

Powiem tyle nie zła ortografia, nie zastosowałeś się do wzoru oraz, że nie zabijaliśmy Ciebie ciągle Uśmiech dziękuję do widzenia

#7

Wiele osób przede mną napisało, co jest nie tak ze skargą więc ja tylko dodam taką informację.
Sytuacja sprzed mniej więcej godziny - napisaliście do mnie, że Vixeri i No_i_masz_bana znów Was zabijają, pokazaliście mi z kolegą, skąd przychodzą do Was, bo mieszkają niedaleko.
Ban wyszedł z domu i Was zabił, więc wielokrotnie wracaliście, aż na czacie poniósł się alarm, że No_i_masz_bana Was nęka. Prowokowaliście sami i gdybym nie stała obok, wszyscy powiedzieliby, że byliście poszkodowani.
Tym sposobem koło się zamyka, proponuję wrzucić trochę na luz, bo powoli forum jest zasypywane skargami, a nic z tego nie wynika i nie wyniknie, gdy skarga pisana jest pod wpływem emocji lub z dziwnych pobudek.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości