Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] 999Przemek

#1

Nick w grze: 999Przemek

Wiek: 21

Staż na serwerze (od kiedy grasz): od listopada 2016

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: zależy, czy mam coś do roboty, czy nie Język

Otrzymane na serwerze kary: Na nowym drugiej edycji 0 Duży Uśmiech

Długość gry w Minecraft: 8 lat

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Wszystko Uśmiech

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker, Inquisitor4K

Obecni Moderatorzy (wymień): Slou :heart: , Ziomej, _Diamentowa_

Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Madelaine_

Komendy KidModa/CzatModa:
-tempmute (nick) (czas) (powód)
-kick (nick) (powód)
-warn (nick) (powod)
-jail (nick) (cela) (powód)
-cc

Obowiązki KidModa/CzatModa: Pomoc innym graczom oraz administracji, pilnowanie porządku na czacie.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Tak ^^

Gdzie znajduje się regulamin: w dziale regulaminu na forum oraz na serwerze pod komendą /regulamin

Dlaczego właśnie Ty: Ludzie z pierwszej edycji (czyli głównie dzisiejsi modzi(modowie?) różnego rodzaju) mnie znają, wiedzą że można mi zaufać i że nie jestem złym człekiem Język Lubie zaprowadzać porządek Płacz ze śmiechu Jestem bardzo blisko ze Slou - najlepszą moderatorką Płacz ze śmiechu Jestem śmieszkiem i mam dystans do siebie, życia i wszystkiego Płacz ze śmiechu


Opisz siebie: Student Psychologii w Szkocji, zainteresowany psychologią, filozofią, duchowością, i ogólnie wszystkim wokół Uśmiech Entuzjasta, enneagramowa 7, Socjoniczne i w MBTI ENTP (Płacz ze śmiechu). Śmieszek. Lubie Slou. Lubię pedałować na rowerze. Jestem przyjazny i pomagam ludziom w potrzebie Uśmiech W pierwszej edycji pomagałem wielu Uśmiech

#2

Masz swoje odpały z głupimi tekstami, żarciki sobie stroisz nie zawsze na miejscu, chociaż z tym dasz radę przystopować, ogarniasz, rozumujesz i jesteś normalny, nie nękasz graczy, starasz się pomagać. Jestem za tym, żeby dać Ci szansę. Płacz ze śmiechu
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

Jestem za przyjęciem do Administracji.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Tak czy tak na tak Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#5

Z tego co wiem jesteś kulturalnym graczem, który czasami pomaga i jest ogarnięty Uśmiech wiek jak najbardziej na plus Uśmiech jesteś jak już wspomniałeś śmieszkiem co.nie zawsze ma plusy ale jednak czasem Uśmiech
Jestem za przyjęciem cie do administracji
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

Nie wyzywasz, nie przeklinasz, przynajmniej nie zauważyłam. Ogarniasz, nie nękasz innych. Fakt, masz czasami jakieś głupie teksty, ale może przestaniesz gdy będziesz w Administracji. Duży Uśmiech

Jestem na tak.

#7

Oj Przemo... Zdarzają Ci się akcje na czacie... ale wiem że to twoje "śmieszkowanie" jak Slou już wspomniała wystopujesz. Pomagasz innym, szybko nawiązujesz kontakt z graczami, jesteś miły. Nie byłam nigdy świadkiem żebyś kogoś wyzywał na czacie. Twój wiek jest jak najbardziej na plus, bywasz na discordzie co też jest na plus. Masz dystans do siebie amebo Płacz ze śmiechu


Przez twoje wybryki na czacie jestem neutralna ale z przewagą na tak (Ziomej też akcje robił na czacie i się dostał Język)
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

Cytat:Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: zależy, czy mam coś do roboty, czy nie [Obrazek: tongue.png]
To nie jest konkretna odpowiedź.

Cytat:Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Tak ^^
 Wymień je.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

Czas który mogę poświęcić serwerowi = 24/n, gdzie 24 to 24 godziny(dzień), a n to ilość zadań które muszę zrobić jako osoba dorosła/student/pracujący. Zazwyczaj 1-3 godziny.

Bugi tak publicznie? Płacz ze śmiechu Serio?

#10

Cytat:Bugi tak publicznie? Płacz ze śmiechu Serio?

Być może znasz jakieś o których nie wiem. Po to właśnie jest ten punkt, nie po to by udzielić odpowiedzi "tak". Oprócz tego warto wymienić bugi znane od dłuższego czasu, to też jest jakiś wyznacznik znajomości serwera. Wymień więc te, które znasz (ewentualne bugi stanowiące istotne zagrożenie możesz podać na pw).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości