Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] _TygryseQ_

#11

Skoro miałaś dużo spraw w realnym życiu i mówisz , że teraz tak nie będzie to jestem jak najbardziej na TAK

#12

Podtrzymuje to co pisała Ladykotkaw apropo tego że już byłaś w administracji. Też miewam dużo na głowie ( i nie jestem jedyną taką osobą w administracji) ale wywiązuję się ze swoich obowiązków, nie rezygnuje bo chwilowo mam urwanie głowy i mało czasu. Funkcja jakkolwiek w administracji łączy się z tym że należy poświęcić część czasu z grania na wywiązywanie się z obowiązków a nawet niemożliwość brania udziału w eventach. Bycie KidModem to etap sprawdzenia czy się ktoś nadaje czy nie i widać ostatnio serie degradacji kilku ludzi z powodów nie wywiązywania się z ich funkcji w administracji.

Radzę sobie przemyśleć dogłębnie czy warto jest brać na siebie odpowiedzialność jaka się wiąże z pełnieniem jakiejkolwiek funkcji w administracji i nie brac tego jako "fajny trend posiadania rangi administracji i mieć resztę głęboko".


Podanie napisane wzorowo, jesteś aktywnym graczem tak samo na grze jak i na forum. Jesteś też lubiana przez większą część graczy i także jesteś rozpoznawalna na tle innych graczy.

Jestem neutralna z przewagą na nie (bo już pełniłaś funkcję w administracji ale się nie udało)
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#13

Zawsze można dać jej szansę, aby się wykazała. Może i była w administracji (chodź dla mnie redaktor to nie adm) ale zajmowała się innym typem rzeczy, musiała pisać na social mediach różne ogłoszenia, co dla mnie jest cięższe niż rozgrywka i pilnowanie czatu. Ale to tylko moje zdanie. Jeszcze chciałem Ci życzyć powodzenia Kotku. Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]

#14

Twoje podanie czytałam już wczoraj i musiałam chwilę nad nim się zastanowić. Z jednej strony fakty rezygnacji z funkcji Redaktora nie wygląda dobrze, z drugiej jednak, nie nam oceniać powody. Funkcja Redaktora jest tak różna od jakiegokolwiek stopnia moderatora, że nie mamy co tu porównywać.
Zatem zdecydowałam rozważać Twoje podanie nie biorąc pod uwagę Twojej poprzedniej funkcji.
Z tego względu jestem na TAK, jesteś osobą aktywną (poza już tu przytoczonymi przypadkami afk), pomocną, sympatyczną. Nie widzę minusów.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#15

Jestem na TAK! Widać że pomagasz innym graczą i że nie sprawiasz większych problemóm - co prawda raz do czasu pokazujesz pazury i kogoś zabijasz ale potem te osoby nie mają problemów z odzyskaniem od Cb swoich rzeczy. Widze że często pomagasz słabszym graczą gdy ich ktoś napada - w celu odzyskania ich itemów. Nie spamisz ,nie wyzywasz - raczej na czacie pokazujesz sie od dobrej strony,  tak jak i ogólnie w grze. Chyba wszyscy Cie lubią bo wszystkim pomagasz Płacz ze śmiechu. Pozatym jesteś miła i dobra dla innych <z małymi wyjątkami Płacz ze śmiechu>.  Ja myśle że na pewno warto dać Tobie szanse
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#16

Survival nie jest jedynym serwerem u nas. Mam nadzieję, że jesteś świadoma obowiązku, o którym jest mowa w wątku dot. administracji. Powtarzam też to dla innych osób, które się z tego obowiązku nie wywiązują (a są takie osoby).
Aktywność administracji na pozostałych serwerach ma również istotny wpływ na ilość graczy i zainteresowanie na tychże serwerach.

Dostaniesz szansę. Będę obserwował Twoje zachowanie (w tym również wspomniane afczenie).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości