Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Podanie Maciej

#1

Nick w grze: Maciej
Wiek: 13
Staż na serwerze (od kiedy grasz): W tej edycji 1dzien i 8 godzin ale gralem jeszcze w 1 edycje
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: około 3 godzin
Otrzymane na serwerze kary: O ile pamiętam to żadna
Długość gry w Minecraft: Około 3 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Byłem Właścicielem
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Skype
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4k, N_Thinker[b] [/b]
Obecni Moderatorzy (wymień): TheZiomej, Slou, _Diamentowa_, LadyKotka, Animekowa, 
Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Madelaine_ ,
Komendy KidModa/CzatModa:  /kick

/kick <nick> <powód>   (komendy podajemy bez "<, >")
/tempmute
/tempmute <nick> <czas> <powód>
przykłady:
/tempmute Jacek 10m spam
Dostępne formaty: s- sekundy, m - minuty h - godziny d – dni
- dostęp do komendy 
/warn (wysyła ostrzeżenie do gracza) 
/warn <nick> <powód>
przykłady:
/warn Jacek wulgaryzmy

Obowiązki KidModa/CzatModa:- dostępność dla graczy i innych członków administracji

- wsparcie graczy przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z mc i serwerem (np. zasady działania mikstur, 

crafting przedmiotów, działanie pluginów (np. pety), znajomość warpów, linków do forum/fb itd.)

- dbanie o porządek na czacie serwera
- informowanie administratorów o występujących problemach technicznych serwera
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie 
Gdzie znajduje się regulamin:Wpisujemy /rules
Dlaczego właśnie Ty:Chciałbym pomóc rozwijac sie serwerowi
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Lubie Piłkę Nożną, Mam Psa Gucia, Bardzo lubię Minecraft i CS, Lubię Pomagać jak mam czas, Mieszkam w Niechanowie, Po wakacjach Idę do 7 klasy
Odpowiedz

#2

Komendy KidModa i CzatModa są skopiowane, obowiązki tak samo. Ladykotka i Animekowa to SuperModeratorzy, a nie Moderatorzy. Opis trochę krótki... Nie jesteś aktywny na forum, w grze nie widziałam za bardzo żebyś pomagał. I ostatnia rzecz, nie wiem kiedy zostało ustalone, że już nie można składać nowych podań, a Ty złożyłeś. Ale tak jak powiedziałam, nie wiem kiedy to było ustalone więc tak w dokładności się "nie czepiam". Język

Jestem na nie.
Odpowiedz

#3

Nie jestem pewny co do twojego wieku.Nie widziałem abyś pomagał graczom.Jestem również nie pewny co do twojej długości gry w minecraft a Animekowa i Ladykotka to nie modzi tylko supermodzi.Według mnie nie wyróżniasz się z tłumu a podanie to kopiuj wklej.
     Jestem na Nie.
Odpowiedz

#4

Czasem pisze z Tobą i wiem że jesteś miły i niektórym.graczą pomagasz Uśmiech ale martwi mnie to że masz małą aktywność na forum :/
Neutral
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#5

Ladykotka i Animekowa to SUPERmoderatorzy, a nie moderatorzy.
Komendy i obowiązki skopiowane.
Według mnie zbyt krótki czas gry na serwerze, w tej edycji, z poprzedniej też Cię nie pamiętam, nie wyróżniałeś się.
Nigdy nie widziałam, żebyś komuś pomagał.
Moja ocena to NIE.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz

#6

Rekrutacja już zamknięta. Twoje podanie już się nie liczy. A jak by była otwarta rekrutacja to bym był na neutral
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#7

Pisał podanie jak jeszcze była rekrutacja otwarta...

Bardzo słabo napisane podanie. W części "opisz siebie (MINIMUM 6 ZDAŃ)" tam jest 6 zdań a nie 6 przecinków. Oczywiście skopiowane podanie od kilku innych osób ;/

jestem na Nie
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości