Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na MrBarto

#11

R0berT teraz juz wiesz co ja czulem gdy mnie oszukales i stracilem itemy, karma wraca i masz szczescie ze ci oddal nie twoje itemy. To, że nie potrafisz sam zdobyc itemkow tylko spychasz to juz twoja sprawa, ale. Myślalem że jesteśmy kolegami jednak ty okazałeś sie zwyklym klamcą i oszustem, a to że moglem sie uratowac nie zmienia faktu że mnie poprostu bezczelnie oszukales i zepchnales, bo powiedziales ze wiesz gdzie mieszka batonik i tepniesz sie na niewidce żeby nie robil spiny. Wiem moja wina że sie tepnąłem ale to ty jestes poprostu zdrajcą i oszustem. Cieszył bym się gdyby barto nie oddał ci tych itemów. Na szczescie moich itemów z enderchesta nikt nie weźmie bo vixeriemu nie oddalem fajnego seta i miecza ( nie wazne ) i dalem mu małą część koxow ktorych mam chyba tam 50 Język a i ps. Na jednej z moich działek napisalem ci wiadomość z kilkoma wulgaryzmami, okolo 15 tabliczek, ale to przeczytasz jak znajdziesz dzialke ~Powodzenia

#12

(04-08-2017, 22:04 PM)SimeR1337 napisał(a): R0berT teraz juz wiesz co ja czulem gdy mnie oszukales i stracilem itemy, karma wraca i masz szczescie ze ci oddal nie twoje itemy. To, że nie potrafisz sam zdobyc itemkow tylko spychasz to juz twoja sprawa, ale. Myślalem że jesteśmy kolegami jednak ty okazałeś sie zwyklym klamcą i oszustem, a to że moglem sie uratowac nie zmienia faktu że mnie poprostu bezczelnie oszukales i zepchnales, bo powiedziales ze wiesz gdzie mieszka batonik i tepniesz sie na niewidce żeby nie robil spiny. Wiem moja wina że sie tepnąłem ale to ty jestes poprostu zdrajcą i oszustem. Cieszył bym się gdyby barto nie oddał ci tych itemów. Na szczescie moich itemów z enderchesta nikt nie weźmie bo vixeriemu nie oddalem fajnego seta i miecza ( nie wazne ) i dalem mu małą część koxow ktorych mam chyba tam 50 Język a i ps. Na jednej z moich działek napisalem ci wiadomość z kilkoma wulgaryzmami, okolo 15 tabliczek, ale to przeczytasz jak znajdziesz dzialke  ~Powodzenia
Simer sam zachowałeś sie podobnie gdy byłem w samym secie u _Diamentowa_ i mnie zabiłeś wtedy więc raczej ty nie powinieneś sie wypowiadać na temat oszukiwania bo grałeś na cheatach . A mówiąc ze ja nie potrafie zdobyć sam itemów to tak  nie było bo ty w moim secie biegałes i zabijałeś więc trochę sobie pomyśl i pisz prawdę i myślisz ze jak napiszesz ze napisałeś mi wiadomosc z kilkoma wulgaryzmami to będę szukał że coś sobie napisałeś to mnie to zbytnio nie obchodzi Całus
[Obrazek: giphy.gif]

#13

Ok, widzę, że dalsze ciągnięcie tematu dużo nie wniesie. Osoby zbanowane permanentnie proszę o niewypowiadanie się na tematy serwera, a zwłaszcza takie osoby, które skaczą po serwerach i liczą na szczęście i "unban all" żeby znowu móc kombinować jak oszukać i okraść administrację.

MrBarto popełnił poważny błąd i zostanie pouczony. Mam nadzieję, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości