Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odchodzę?

#1
Smutek 

Ostatnio prawie w ogóle tu nie wchodzę. Niemal się przymuszam, by to robić. Nie że Was przestałam lubić czy coś, ale jakoś przestałam z tego czerpać przyjemność. Nie chcę się do niczego przymuszać i wolę zajmować się innymi rzeczami, które sprawiają mi więcej radości

Jednym z powodów jest druga edycja. Większość zapewne się z niej cieszyła, ale ja nie. Czemu? Po prostu jestem podirytowana faktem, że muszę zaczynać wszystko od nowa. A ja naprawdę tego nie lubię. Mając świadomość, że już wiele ma elytry i diaxowe seciki, czuję się okropnie. I poza tym nie wiem czy jest sens kupować VIPa, bo i tak bym nie pojawiała się często, bo rzadko kiedy dostaję komputer

Liczę, że mój stosunek jeszcze się zmieni, ale nie wiem...

W każdym razie dziękuję za to, że byliście ze mną...
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄

#2

Smutek Smutek Smutek  Pa Smutek Smutek Smutek
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#3

Będzie Cię brakować - szczególnie na forum
;/

Akurat elytra oraz diaxsecik to nie problem gdy masz znajomości Język Nie odchodź bo będzie nudno
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#4

Nie poznałam Ciebie za dobrze i żałuję? No bo skoro odchodzisz to raczej tak Smutek będzie nam ciebie brakować, ale mam nadzieję że twoje nastawienie się zmieni Uśmiech
Pa
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

Szkoda Elektri że odchodzisz, ale wiadomo że nie ma sensu się zmuszać do czegokolwiek Smutek Ale bardzo mi przykro, że odchodzisz mimo iż nie grałyśmy razem i tak zdążyłam Cię polubić. Mam nadzieję, że zmieni się Twoje podejście do serwera a jeśli nie to że będziesz czerpać radość z innych przyjemności. Powodzenia i trzymaj się cieplutko Uśmiech

#6

Ohayo Elektri.
Masz rację, nie ma sensu się przymuszać do czegoś bo skutki zawsze są odwrotne.
Znasz ip naszego serwa i wiedz że dla mnie jesteś zawsze mile widziana Oczko (ja też nie mogę się pozbierać po pierwszej edycji i ciężko mi idzie robienie setów, domków, farm itp)

3maj się ciepło Elektri Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości