Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Przepraszam cały serwer z poprzedniej edycji, proszę o unbana

#1

1. Nick w grze: szatanizo
2. Data ukarania: 2017 - 05 - 19 22:49
3. Nick osoby karającej: _Mati13_
4. Powód bana: unikanie bana, multikonta, toksyczne zachowanie
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Wydoroślałem z toksycznego i chamskiego zachowania. stałem się innym człowiekiem, milszym i spokojniejszym, mam kulturę osobistą (nie to co w dalszej przeszłości). Nie mam zamiaru tak jak wtedy robić 9 multikont zrobię 1 góra dwa.



Ps: Przepraszam wszystkich z serwera którzy musieli ze mną wytrzymywać a szczególnie: Animekową, _Maci13_, MiroTcz, Slou, Ladykotke, za moje toksyczne zachowanie wobec was.

Z poszanowaniem Szatanizo, Przepraszam wszystkich jeszcze raz.m

Załączone pliki Miniatury
   

#2

Ja myślę że się poprawiles Uśmiech i skoro jest druga edycja, jestem za tym aby dac ci ub Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Cytat: Nie mam zamiaru tak jak wtedy robić 9 multikont zrobię 1 góra dwa

Multikonta są zabronione.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

(06-08-2017, 08:39 AM)MiroTcz napisał(a):
Cytat: Nie mam zamiaru tak jak wtedy robić 9 multikont zrobię 1 góra dwa

Multikonta są zabronione.

A to przepraszam mój błąd.

#5

Jeśli szczerze żałujesz i faktycznie dojrzałeś chociaż trochę to można dać Ci tą szansę (decyzja i tak zależy od najwyższego wodza Płacz ze śmiechu)
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#6

(06-08-2017, 11:14 AM)Animekowa napisał(a): Jeśli szczerze żałujesz i faktycznie dojrzałeś chociaż trochę to można dać Ci tą szansę (decyzja i tak zależy od najwyższego wodza Płacz ze śmiechu)

Jaki Sarkazm Płacz ze śmiechu

#7

Ja też uważam że można dać Ci drugą szansę ale jeśli ją zmarnujesz to już kolejnej na pewno nie będzie. Chociaż jak napisała Animek, decyzja należy do "wodza plemienia" Oczko

#8

Nick Maciego źle napisałeś, pisze się _Maci13_, ale jestem za tym aby dać Ci szansę Duży Uśmiech

#9

Dostałeś unbana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości