Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Narka :(

#1

Niestety ale odchodze na zawsze z forum, discorda. Teraz wszystkim podziękuje i przyznam się do rzeczy karalnych.

1.Kopiowalem Koxy, refile, nielegalne itemy, beacony, glowki szkieletow z netheru, potki silki II, sety 4/3, bloki diamentu elytry, z których mialem zysk i który potem wydawalem na shulkery, których nie udało mi się kopiować, zdobylem także kilof z enchantami 10/10/10, który pojawil mi sie z nikąd w moim domu, bazę mam nad bedrockiem w netherze ( zapomialem wspomiec damonte ) udało mi się dojść do sumy super itemków bylem bogatszy od każdego, teraz kazdy bedzie pewnie pisal ze dla tego kazdego zabijalem i imne takie. Dobra a więc tak podam wam pare przykladów itemów których mialem czyli, 29 staków koxów i 4 staki beaconów.

Teraz podziękowania

1.Dziękuje Polamparcie - za zachęcanie do dluższego grania na mineworldzie ( zabijalas mnie i musialem zbierac itemy od nowa Płacz ze śmiechu ) i za fajną zabawe na koncu 1 edycji

2.Dziękuje Madelaine - za bycie dobrą przyjaciółką i za to że zawsze moglem na ciebie liczyć

3. Dziękuje Stawcia - Tobie ufałem najbardziej Uśmiech ty jako jedyna znasz mój sekret najbardzięj dziękuje za wspólną grę Oczko

4. Dziękuje _Diamentowa_ - za wspólnę chwile, zabawy, na poprzedniej edycji i za wspomaganie mnie Uśmiech

5. Dzięki damont3 - byles chyba jedyną  osobą która mnie rozumiała Oczko

6.Dziękuje Ziomejowi - nie wiem za co, chyba za te bany Płacz ze śmiechu

7.Dziękuje Vixeriemu i Milce Oczko - jedyny ogarnięty sojusz ;Oczko

8.Dziękuje Damexti - dzięki temu że zrobilem ci nóżki zyskalem pierwszego seta 4/3 bo w twoim secie zabilem jebusa bo lognal,

9. Dziękuje MinkaMufinka Love33 pamietam to kiedys Płacz ze śmiechu

10.Dziękuje administracji za bana Oczko

11.Dziękuje KarygaN - ty ciągle liżesz ;v;

12. Dziękuje No_I_Masz_Bana zastąpiłeś moje miejsce Oczko

13.Dziękuje Majsterowi za to że zawsze sie ze mną wital jak pisalem do niego czesc

14.Dziękuje za 1000 zabójstw na waszym serwerze Oczko

15.Nie dziękuje Jebusowi - za to że okazal się być podlym klamcą

#2

Żegnaj łobuzie - powodzenia na nowej drodze Oczko
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#3

Mimo wszystko jakimś sposobem zdążyłem Cię polubić. Bez Twoich przepychanek będzie nudno na czacie Język Szkoda że tak wyszło ale troszkę przegiąłeś z tymi itemami Płacz ze śmiechu Możesz mi na priv podesłac linka do steama to pogramy w jakąs terrarie :d
P.S. ten set który mi dałeś był zdobyty legalnie ?

#4

Żegnaj..... Przegiąłeś z itemami.... Ale i tak masz bana, żegnaj.

#5

Zegnaj... jestes spoko :) mam nadzieje że spotakam ciebie kiedyś na mojej drodze :) szkoda że odchodzisz no ale wszystko musi się kiedyś skończyć :P mam nadzieję że siedziisz jeszcze na tym ts'ie to czasem pogadamy :) mam nadzieję że będziesz nas chociaż czasem odwiedzał :) smutno, no ale na twoje miejsce przyjdą inny
Cześć!
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

Cytat:ty ciągle liżesz ;v;

Cziter, który pisze, że ktoś jest "ez" albo "liże".

Cytat:bylem bogatszy od każdego
Zdobycie czegoś oszustwem nie jest bogactwem tylko biedą osoby, która to robi. To reprezentuje twój stosunek do serwera. Biedny jesteś z tego powodu, że za to co robiłeś czekała cię tu już tylko "szubienica". Mam nadzieję, że na serwerach po których teraz sobie skaczesz nikt nie będzie się z tobą patyczkował gdy przyjdzie ci do głowy odstawiać jakieś numery. Trzeba w końcu dorosnąć do pewnych rzeczy i szanować serwer na którym się gra oraz jego regulamin albo darować sobie multiplayer. 
Ty już dawno straciłeś mój szacunek.

Wiedziałem na długo przed banem, że jesteś kanalią, ale nie sądziłem, że aż taką. Odkąd tu grałeś robiłeś przekręty (pierwszy ban za handel kontami pół roku temu).

Tacy osobnicy wyjątkowo szkodzący serwerowi mogą się w ogóle nigdzie nie pokazywać. Nikt rozsądnie myślący o dobru serwera i mający świadomość wielkości szkód jakie wyrządziłeś przez okres swojej gry nie będzie za tobą tęsknił. Jesteś obecnie niereformowalny. Ban za x-ray, ban za aurę, nie wiem kto by chciał z tobą gdziekolwiek poważnie grać. 


Zweryfikowałem część tego co napisałeś  i wygląda na to, że przynajmniej częściowo łżesz (może chcicałeś się komuś przypodobać, nie wiem).

To tyle, żegnam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości