Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[SKARGA] ferales225, 3togo, 209, Fastibear

#1

1. Nick oskarżającego: Zinrrey739
2. Nick oskarżonego: ferales225, 3togo, 209, Fastibear
3. Opis sytuacji: Notoryczne nękanie na działce. U mnie nie można czuć się bezpiecznie. Co chwila, ktoś z wyżej wymienionych wpada na moją działkę i zaczyna mnie po niej gonić. (w sumie rzadko jedna osoba mnie goni, zazwyczaj po paru chwilach teleportują się kolejne osoby.) Nie jestem jedyną osobą, która zostaje przez nich zabijana/nękana bez powodu.
4. Data zdarzenia: 11-12.08.2017r.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:


Screeny pochodzą jedynie z dzisiaj, lecz analogiczne sytuacje działy się wczoraj. Co prawda, nie ma na tu 209, ale osoby pośrednie mogą potwierdzić jego obecność.
[Obrazek: dRLKqBU.png]
Takie wspinanie jest w ogóle dozwolone?
[Obrazek: RQ2iYzW.png]
[Obrazek: S7INF9m.png]
[Obrazek: SCYgemK.png]

Proszę o uczciwe rozpatrzenie tejże sprawy.
Pozdrawiam,
Pokojowy gracz serwera Mineworld

#2

Cytat:Takie wspinanie jest w ogóle dozwolone?
Nie, jest to wykorzystywanie dziur serwera.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

Czekałam na skargę Zinrey'a bo byłam świadkiem tego jak 3ch z wymienionych osób faktycznie koczowała przy drzwiach do jego magazynu, usiłowali się dostać do niego nawet przy użyciu petów. Trzech na jednego jak dla mnie to przesada kompletna... Dostali 10min w więzieniu i odpuścili dopiero jak Zinrey wyszedł z gry. Widać że to nie pierwszy raz Zinrey ma z nimi taki problem.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Zinnrey nie pierwszy raz ma z nimi problem , powyżej wspomnieni trzej gracze "nachodzą" nie tylko zinnrey'a.

#5

potwierdzam fakt iż 3togo nęka graczy i atakuje bez powodu - i wczoraj mnie też zaczepiał parę razy.
3togo - Moim zdaniem takie atakowanie graczy 3na1 albo chociaż 2na1 świadczy tylko o tchórzostwie ze strony napadających.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#6

Jest to według mnie najlepiej napisana skarga na nękanie na tej edycji.Dowody jednoznacznie obciążają wymienionych graczy. Jestem za tym by ukarać ich na kilka dni

#7

Też miałem z nimi do czynienia, a przynajmniej jednym z nich. Uważam, że powinni zostać jakoś ukarani  :dodgy:
[Obrazek: 57b6e0d8e8752.png]

#8

Skarga słuszna, i to prawda - cała ta "ekipa" nęka również innych. Przy tym wyśmiewają się ze swoich ofiar oraz prowokują do złego zachowania. Pamiętam kiedy nękali ZelkowąDamę, czarka95 i xagento. Dostawali kary w więzieniu, ale po odsiedzeniu ich, znowu atakowali. Według mnie również należy się kara.
"Życie, życie jest nowelą."

#9

2 osoby dostały po dłuższym jailu, pozostałe 2 - ostrzeżenia. Jeśli nic się nie zmieni to proszę informować.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości