Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PRZEWODNIK] Nowa działka.

#1
Oczko 

Witajcie w nowym poradniku na serwer Creative! Miłego czytania Uśmiech

1. NOWY NA CREATIVE.
Jesteś nowy na serwerze creative? Nie wiesz jak zacząć grę? Odpowiem Ci. Na samym początku jesteś na spawnie, który swoją drogą jest ciekawy, ale to nie poradnik o tym jak robić ładne/ciekawe rzeczy na tym trybie. Przywitaj się na czacie i pierwsze co to nigdy nie pisz "Kogo mogę być sąsiadem" tysiąc razy, tylko, aby zrobić działkę napisz /p auto, jeśli nie wiesz gdzie się osiedlić - to wybierze Ci samo działkę i będziesz mógł się przetransportować się tam komendą /p home.

2. WIESZ GDZIE CHCESZ DZIAŁKĘ? ŚWIETNIE!
Wiesz gdzie chcesz mieć działkę a nie wiesz jak tam ją ustawić? Jeśli nie ustawiłeś jeszcze działki idź tam gdzie jest wolne pole działkowe < otoczone blokami złota > i wpisz /p claim. Po tej komendzie, jeśli pole nie było zajęte możesz tam już budować. Ja polecam ustawiać działki gdzieś daleko innych ludzi, aby później móc przy wykupieniu drugiej połączyć obydwie ze sobą.

3. CZYSZCZENIE DZIAŁKI
Przy tej opcji musisz się bardzo zastanowić czy na pewno tego chcesz. Jest to nieodwracalne i jeśli nie jesteś pewnie czy chcesz wyczyścić CAŁĄ swoją działkę to jej nie czyść. Spróbuj za pomocą WE ( dostępnego do zakupu w sklepie ) lub poproś kogoś kto ma WE i się zna o usunięcie tego, co Ci nie jest potrzebne.

4. KUPOWANIE DZIAŁKI
Aby kupić następną działkę należy uzbierać 50 k, czyli 50 000 MineCoinsów. Kupujemy działkę za pomocą komendy /bp buy, ale o tym więcej tutaj: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=885    

5. ŚWIAT CREATIVE2
Od niedawna istnieje świat otwarty creative, który według mnie był na prawdę dobrym pomysłem. Na nim możemy budować gdzie chcemy i można tam też eksplorować świat. Działka tam kosztuje 30 k, czyli 30 000 MineCoins i zabezpiecza nam teren na 45 x 45 kratek. Ja osobiście buduję bez działek i mam tylko jedną, bo zależy mi na jednej budowli Oczko. NIGDY nie rozwalaj terenu przy spawnie, bo niszczy to klimat i przy okazji źle to wygląda. Osiedlajcie się tak jak na survivalu, daleko od ludzi (jeśli nie macie działki.)
Poradnik może ulegać zmianie / mogą zostać dodane dodatkowe informacje.

Tyle z mojej strony - dziękuję Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości