MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Nabór.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Szalonyemil
Wiek: 13
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od około miesiaca 2017
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Ok. 6h
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: 6 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:Tak
Czy posiadasz konto w serwisie Discord oraz w jednym z wymienionych serwisów (GG/Skype/F[Obrazek: cool.gif]Posiadam konta w serwisach: Discord, Skype, FB i GG.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker.
Obecni SuperModeratorzy (wymień):Animekowa, Ladykotka, Slou.
Obecni Moderatorzy (wymień): _Diamentowa_.

Komendy KidModa/CzatModa:
-/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z serwera
-/tempmute <nick> <czas> <powód> - wyciszenie gracza na określony czas
-/mute <nick> <powód> - wyciszenie gracza(komenda ChatModa)
-/warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza
-/chatclear - czyszczenie czatu(komenda CzatModa)
-/jail <nick> cela1 <powód> - wtrącenie gracza do celi(komenda CzatModa)

Obowiązki KidModa/CzatModa: Do zadań Kidmoda/Czatmoda należą między innymi:
-Dyspozycyjność w celu aktywnej pomocy graczom i administracji.
-Pomoc graczom z zakresu problemów technicznych związanych z grą Minecraft oraz serwerem.
-Dbanie o estetykę i kulturę wypowiedzi na czacie.
-Informowanie członków administracji o zauważonych problemach technicznych serwera.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie

Gdzie znajduje się regulamin: Dostęp do regulaminu można uzyskać pod adresem: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4 oraz bezpośrednio w grze po użyciu komendy /regulamin.

Dlaczego właśnie Ty: Uwielbiam pomagać wszystkim graczom, nie lubię popadać w każdego rodzaju konflikty. Staram się pomagać zawsze.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Emil. Już niedługo ukończę 13 lat. Mam zamiar w przyszłości pójść do szkoły muzycznej. Raczej wykazuje się odpowiedzialnością. Interesuję się muzyką i fotografią. Jestem raczej osobą otwartą. Mimo nauki, która i tak jest dość mała w wieku 13 lat. Posiadam dość spory zapas czasu wolnego, który poświęcam na słuchaniu muzyki, lub graniu na waszym serwerze. Jeśli chodzi o samą grę w Minecraft, to jestem po prostu dobrym budowniczym.
Nie chcę od razu krytykować, ale skoro jesteś od grudnia to my, jako gracze bądź administracja Cie nie znamy. Minimum grania na serwerze to 2 tygodnie. Osobiście dzisiaj widziałam Cie pierwszy raz  a mamy 7 grudnia Uśmiech
Najpierw było zapoznać sie z administracją serwera. Diamentowa nie jest juz modem a Lady i Ani nie są supermodami.  Uwielbiasz pomagać graczom... Nigdy nie widziałam żebyś pomagał. Skoro od grudnia to nawet dwóch tygodni nie grasz.. Większość to tak naprawdę kopiuj+wklej z podania Kanyona. Nawet opis siebie zżynałeś.. Hah, i już wiemy dlaczego napisałeś nieaktualnych członków administracji. Brawa.

Edit: W pare minut twój czas grania z zaledwie paru minut/godzin/dni  zmienił się w miesiąc. Ładnie to tak kłamać... No i jeszcze na forum dziś dołączyłeś...

Jestem na zdecydowane NIE
Kiedy Ty pisałeś to podanie to Diamentowej już dawno nie było w administracji a ja nie byłam SModem.
Za krótki czas gry na naszym serwerze, edit podania który zrobiłeś nie świadczy dobrze o Tobie bo można łatwo sprawdzić kiedy pierwszy raz wszedłeś na serwer.


jestem na nie
Neutral z lekkim przechyleniem na Nie , Anim i Lady  nie są już Super Modami , a Vice Administratorkami.
Wczoraj sprawdzałam to podanie, było napisane, że grasz od grudnia... Żeby zrobić podanie trzeba grać MINIMUM 2 tygodnie. Teraz to zmieniłeś, nie świadczy to o Tobie dobrze. Nigdy nie widziałam żebyś komukolwiek pomagał, zresztą, grasz dopiero od grudnia. Administracji też nie znasz. Wszyscy wyżej napisali już wszystko, więc ja nie będę się rozpisywać.

Jestem zdecydowanie na NIE.
Wow KoteQ porównałam to i podanie Kanyona i w niektórych miejscach jest dokładnie tak samo Płacz ze śmiechu Gdyby ktoś też chciał sprawdzić to od razu wkleje link: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1280
Szkoda słów.

Podanie odrzucone.
To by wyjaśniało czemu diax jest napisana dalej jako mod.