MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Wywiad z KsiezniczkaAlex - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Archiwum X (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Dawne Eventy (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=237)
+---- Dział: Wywiady (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=44)
+---- Wątek: Wywiad z KsiezniczkaAlex (/showthread.php?tid=1401)



Wywiad z KsiezniczkaAlex - Ladykotka - 21-11-2017

Witajcie Kochani, jak co wtorek mam dla Was kolejny ciekawy wywiad, zgodziła się go udzielić Księżniczka Alex, zapraszam serdecznie do czytania Oczko

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

KsiezniczkaAlex: Witam wszystkich! Nazywam się Ola, znana Wam również jako KsiezniczkaAlex. 
Mam 18 lat i jestem uczennicą jednego z Warszawskich Technikum. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

KsiezniczkaAlex: W wolnych chwilach spotykam się ze swoim chłopakiem oraz znajomymi. Jestem osobą, która nienawidzi siedzieć w domu Płacz ze śmiechu  


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

KsiezniczkaAlex: Moim hobby jest przede wszystkim sport,sport, sport... Duży Uśmiech od 7 lat trenuje piłkę nożną. Moja przygoda zaczęła się już od małego, gdy obracałam się w środowisku samych chłopaków. To właśnie oni mnie tego nauczyli. W niedługim czasie "podwórko" stało się "boiskiem" oraz prawdziwymi meczami ligowymi. Obecnie grałam już w 3 klubach. Na dzień dzisiejszy musiałam zrezygnować z treningów, ale wypad na siłownie czy basen to też fajna sprawa. Oprócz piłki nożnej interesują mnie również sporty ekstremalne oraz w niedawnym czasie zaczęłam swoją przygodę z tatuażami Love  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

KsiezniczkaAlex: Pająki to chyba najgorsza rzecz na świecie. Panicznie się ich boje Smutek  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

KsiezniczkaAlex: Może to śmiesznie zabrzmi, ale nigdy nie byłam fanką gier... dopiero od tych wakacji, kiedy czekałam, aż mój chłopak wróci z pracy, włączyłam sobie Minecrafta na konsoli i tak gram w niego do dziś Uśmiech   


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

KsiezniczkaAlex: Razem z Alexix przeglądaliśmy listę serwerów.Przez przypadek natknęliśmy sie na MineWorld. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

KsiezniczkaAlex: MineWorld bije inne serwery na głowę, ponieważ są tu fantastyczni ludzie, którzy tworzą taką atmosferę dzięki, której naprawdę chce się grać.Co nowsze urozmaicenia w grze, również są dużym plusem. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

KsiezniczkaAlex: Zdecydowanie Spawn i areny zasługują na pełen podziw.  


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

KsiezniczkaAlex: Zazwyczaj chodzę po farmie, buduję dom lub po prostu kręcę sie po mapie Duży Uśmiech  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

KsiezniczkaAlex: Nadmierne respienie się bossów gdy tylko zdążę się odwrócić. Czasami naprawdę jest to irytujące, ale wiem, że takie są uroki survivalu Płacz ze śmiechu 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

KsiezniczkaAlex: Obecnie nie ma takich osób Duży Uśmiech wszystkich lubie Uśmiech nawet ZIEMNIACZKA Płacz ze śmiechuDD 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

KsiezniczkaAlex: Przeważnie gram ze swoim chłopakiem Alexix, ale to już chyba zdążyliście zauważyć Duży Uśmiech 


13) Jak powstał twój nick?

KsiezniczkaAlex: Zawsze byłam dla znajomych Alex Duży Uśmiech A Księżniczka wzięło się od tego, iż lubie sobie czasem poksiężczkować Płacz ze śmiechuDD Twierdzenie Alexix Język  


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

KsiezniczkaAlex: Chciałabym przede wszystkim nauczyć się fajnie budować Duży Uśmiech zbudować coś takiego co nie wygląda, na zwykły klocek Język  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

KsiezniczkaAlex: Aktualnie jestem na etapie budowania miasta lub naprawdę dużej posiadłości na tak zwanym ,,grzybie"  


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

KsiezniczkaAlex: Uczyłam się co jest co, kompletnie nie umiałam poruszać sie po mapie... a co dopiero wykonywać jakiekolwiek czynności Duży Uśmiech Pamiętam, jak stałam i patrzyłam się w ekran Alexix jak buduje dom z drzewa Duży Uśmiech Do tej pory jeszcze się uczę Język   


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

KsiezniczkaAlex: Owszem... zdażyło sie to na samym początku, gdy będąc w kopalni z pełnym ekwipunkiem, pewien gracz mnie zabił. Wtedy się zdenerwowałam, teraz się z tego śmieje Płacz ze śmiechu  


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

KsiezniczkaAlex: Pozdrawiam cały serwer Duży Uśmiech bez wyjątków Uśmiech  


19) Może teraz parę słów od siebie?

KsiezniczkaAlex: Mam nadzieję, że miło będzie się Nam razem grało Uśmiech  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

KsiezniczkaAlex: Ja dziękuję również, do zobaczenia Uśmiech