Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja

#2

Dla mnie jakby miały wejść pracę to powinny być dobrze dopracowane...
Dajmy przykład Panda idzie kopać surowce i zdobywa expa pracy i MC, gdy skończy kopać pójdzie robić miksturki i zmieni pracę i tak w kółko aż będzie miał wymaxowane lvl kilku prac naraz, dls mnie powinny być komendy po pierwsze ze zmianą pracy ale z takim warunkiem że praca w której się jest idzie na poziom 1 i trzeba od nowa. 
Ale też pracę bardzooo dużo ułatwią zarobek, powiedzmy masz pracę kopacza surowców, bierzesz stack żelaza do ręki prawej a do drugiej ręki kilof i stoisz i trzymasz tylko obydwa przyciski i afczysz... Znowu problem z afczarkami (ktoś się zabuduję kładzie coś na myszkę i mu kopie samo i zarabia).
Jeśli chodzi o pracę z zabijaniem graczy jakby taka praca miała być to za jednego gracza dostawałoby się więcej mc  niż z innych prac ale za to żeby zabić tego samego gracza i dostać za niego kolejne mc trzeba przeczekać jakiś czas np. 5h.
Praca z zabijaniem mobów też jest łatwa, wystarczy najzwyklejszą expiarkę zrobić a nawet /warp ekspiarka ( jak jeszcze jest Płacz ze śmiechu)
Jakby ludzie nie spamili zarabiając tymi pracami to byłbym za, jednak to pewnie dużo pracy z zrobieniem tego i dopracowania, dlatego nie jestem za tym.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycja - przez Panda - 02-02-2019, 19:56 PM
RE: Propozycja - przez Grzesiule - 02-02-2019, 20:17 PM
RE: Propozycja - przez Panda - 02-02-2019, 20:22 PM
RE: Propozycja - przez Damonte - 02-02-2019, 20:50 PM
RE: Propozycja - przez Naten_13 - 03-02-2019, 00:06 AM
RE: Propozycja - przez MiroTcz - 06-02-2019, 19:58 PM
RE: Propozycja - przez Panda - 06-02-2019, 22:48 PM
RE: Propozycja - przez Ladykotka - 06-02-2019, 20:39 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości