Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Nowa usługa na Survival

#11

Jako ktoś kto gra na survivalu TYLKO by budować jestem skrajnie przeciwny. Cała zabawa to bycie budowniczym, robienie sobie rusztowań, wymyślanie jak zbudować kopułę dachu etc. Dodanie do tego jakiegokolwiek ułatwienia zabiera satysfakcję z ukończonej budowli. Jak będę chciał budować w łatwy sposób (i zdobędę magicznie wysoce artystyczny zmysł by samo budowanie dawało satysfakcję wychodząc ładnie) to mogę iść na creative. Tam mogę latać i nie muszę kopać.

#12

(22-06-2019, 16:56 PM)Marika07 napisał(a): Moim zdaniem takie coś zepsułoby wyzwanie budowy na sv czy sb, jeśli ktoś chce pobudować z /fly to na creative. Jeśli ktoś chce pobudować z /fly w terenie zwykłym to od tego jest właśnie opencreative.

Nic dodać nic ująć, mam takie samo zdanie jak Marika w kwestii tej propozycji
1
1
1

#13

Ja bym nawet dodał więcej do survivala. Zabrałbym home'a, dał tylko możliwość teleportowania się do swojego łóżka (jednego). I odebrał random teleporty. Wtedy byłoby duuużo bardziej survivalowo. Ale jednocześnie psuło by społeczny aspekt tym, którzy głównie bawią się z innymi, mniej opierają swoją zabawę na stricte budowaniu, toteż nie proponuję tego jako realnego pomysłu, który jest sens brać pod rozwagę. Jeno coś co mi personalnie by siadało.

#14

Brak poparcia dla propozycji, zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości