Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na MilKaHinKa i ferales225

#11

Cytat:Jak duża seria będzie zadowalająca? Nękanie nie polega na serii zabójstw, lecz na nie daniu spokoju na cudzej działce. Taka sytuacja w której gracz czuje się zagrożony. Od kiedy nękanie musi się wiązać z serią zabójstw?


Jeśli jest to jednorazowa sytuacja u osoby piszącej skargę to 2-3 zabicia w tak krótkim odstępie czasu trudno od razu nazwać zagrożeniem spokoju na działce. To, że ktoś komuś wejdzie raz na działkę to nie jest nic nadzwyczajnego. Odwoływanie się do wcześniejszych sytuacji u innych osób u których można było powiedzieć wyraźnie, że ktoś komuś dokucza nie obciąża w tak istotny sposób osób oskarżanych którą ma znikome związki z przytaczanymi, która co innego, gdyby twórca wątku uskarżał się na takie zachowanie od kilku dni lub więcej i można by to zweryfikować w logach). 
Proszę też o to, żeby podczas wypowiadania się podawać również jakiekolwiek informacje, np. jeśli ktoś mówi, że dana osoba szydzi z administracji to ja nie znam szczegółów tego (sam nie byłem świadkiem), więc dobrze by było podać kiedy takie zdarzenie miało miejsce by można było zweryfikować. 

Nie mogę znaleźć w logu informacji mogących poprzeć wersję wydarzeń zaprezentowaną przez MilKaHinKa, widzę natomiast stworzony w miejscu walki sethome i późniejsze tepanie się do niego, ale widać też, że osoby rzekomo poszkodowane dodatkowo prowokowały dalszy konflikt np. na czacie. 

ferales225: ostatnio był jail 1 dzień, teraz będzie ban na 2 dni 
MilkaHinka: ostrzeżenie za obecną akcję, będzie jednak ban na 1 dzień za inne przewinienie niedotyczące meritum sprawy

Przy okazji, żeby ktoś nie miał złudzeń: Gracze Niesmiala i Piotr4782 to kolejne multikonta zbanowanych cziterów: Vixeri oraz No_I_Masz_Bana. Zanim zostali zbanowani przeszli dokładną weryfikację. Ze względu na wysoką szkodliwość ich działania działki również zostały całkowicie skasowane.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości