Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Grzesiule

#11

Moim zdaniem Grzesiule potrafi zachować kulturę i nie zauważyłem, aby zachował się w sposób, który by mu nie dał szansy na próbę dostania się do administracji.

Owszem, popełniał błędy, ale kto ich nie popełnia? Na plus jest to, że zamiast toczyć bezsensowne konflikty z graczami - wielokrotnie zgłaszał na forum problemy, na które natrafił.

Prawdą jest, że potrafisz poirytować parę osób, ale mimo wszystko uważam że jesteś w porządku, w końcu potrafiłeś się też dogadać z wieloma osobami i nie miałeś problemu z przyznaniem się do błędu, potrafiłeś nawet sam przyznać że bywasz denerwujący, co świadczy o Tobie raczej dobrze - potrafisz się przyznać do błędu, a także potrafisz przyznać komuś innemu rację.

Nie będę pisał oczywistości pokroju "Nie przeklinasz, nie reklamujesz", ale miałeś raczej malutkie usterki w zachowaniu, nie nazwałbym tego czymś co by Cię zdyskwalifikowało i mimo wszystko myślę, że możesz dać radę.

Aktualnie jestem na neutral (bliżej TAK), ale czuję, że jeśli dalej tak będziesz trzymał (propozycje, aktywność i pracowanie nad milszą atmosferą z rozmówcą) to jak najbardziej będę na tak. Uśmiech
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#12

Jestem za daniem Grzesiule szansy wykazania się. O wadach i błędach popełnionych przez Grzesiule można by mówić godzinami.
Ale mało kto wie, że posiada om dużo niespożytej pozytywnej energii, która przyciąga do niego ludzi. Jest aktywny, umie pracować w grupie, charyzmatyczny, kreatywny i pomysłowy. Osoba specyficzna w dobrym tego słowa znaczeniu.
Według mnie najbliżej jest mu do zwykłego gracza spośród reszty kandydatów i właśnie m. in. dlatego chciałbym zobaczyć Cię Grzesiu w ekipie C:

#13

Dziękuje Wszystkim za opinię, bardzo się cieszę że nie ma tyle negatywnych odpowiedzi Uśmiech

#14

Jak dla mnie Grześ powinien dostać szansę . Mimo że ludzie często skarżą się na jego zachowanie to są to skargi spowodowane przez jego sposób gry czyli walkę. A wg mnie znaczenie powinno mieć tutaj zachowanie ogólne a Grzesiu oprócz tego że lubi powalczyć jest raczej sympatycznym i pomocnym chłopakiem. Jestem na tak Uśmiech

#15

No Grzesiu ogólnie dobry z ciebie ziomek ale czasem ponoszą cie emocje i czasem lubisz powyzywac na Msg a nawet na czacie neut z pochyleniem na tak
[Obrazek: giphy.gif]

#16

Na pewno należy pochwalić Cię za chęci. Masz pewien pozytywny wkład w serwer i interesujesz się nim znacznie bardziej niż przeciętny gracz. Istnieją jednak elementy nad którymi mógłbyś jeszcze popracować (wspomniane wcześniej). Jesteś osobą, którą stać na większe szanse w administracji, ale nie podczas tej rekrutacji.

Nie wiem kiedy będzie następna rekrutacja (to nie zależy ode mnie lecz od tego jak spisywać się będą poszczególni członkowie i jak będzie dalej pracować cała administracja), Gdybyś zdecydował się kandydować w następnej rekrutacji i gdyby jednocześnie uległo zmianie to co zostało wspomniane (+ zakładając, że nic szczególnie negatywnego nie dojdzie) to nie będę miał nic przeciwko. Na tę chwilę podanie zostaje odrzucone i życzę większego powodzenia w przyszłości.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości