Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


PROPOZYCJA

#11

Jeśli chodzi o marnowanie to myślę że nic nie będzie się marnować. Skoro na normalnych aukcjach gracze sprzedają i kupują takie towary jak dirt czy kamień to czemu nie mieliby kupywać petów tym bardziej jeśli już będą na jakimś wyższym poziomie.

Dam taki przykład: skoro gracze są gotowi zapłacić te 30-40 tysięcy minecoins na łuk z maksymalnym enchantem który dało by rade złożyć w maks parenaście minut, to tymbardziej kupią peta którego szukaliby nawet godzinami a później jeszcze musieliby złapać (niektóre nawet pospolite pety naprawdę ciężko złapać np nietoprzerze czy króliki) a jeszcze trzeba je wyekspić a to trwa ponad godzine.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#12

(31-08-2018, 18:56 PM)3Majster napisał(a): Jeśli chodzi o marnowanie to myślę że nic nie będzie się marnować. Skoro na normalnych aukcjach gracze sprzedają i kupują takie towary jak dirt czy kamień to czemu nie mieliby kupywać petów tym bardziej jeśli już będą na jakimś wyższym poziomie.

Nie wiem czy do końca zrozumiałeś to co miałem na myśli - napisałem, że tworzenie pluginu pod aukcje żeby umożliwić tylko sprzedaż tych najrzadzszych mobów (taki pomysł padł w jednej z wcześniejszych wypowiedzi) byłoby marnowaniem czasu, bo skorzystają na tym tylko nieliczne osoby i samo użytkowanie będzie ograniczone. Ja jestem za tym żeby można było sprzedawać wszystkie zwierzaki tak samo jak można sprzedawać wszystkie zwierzaki komendą /pettrade.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#13

Wiążę się to z ogromem pracy, która spadnie rzecz jasna na Mira i administrację. Niestety czy stety, teraz jest coś ważniejszego. Myślę, że to ciekawy pomysł, lecz realizacja trochę potrwa w zależności od servera Bety. Mam nadzieję, że Miro'wi się uda.
Odpowiedz

#14

Dobry pomysł, ale chyba dużo pracy się z tym wiąże i gdyby nie byłoby żadnego problemu z chęcią bym była na tak. Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości