Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


TheZiomej

#11

Tak samo jak marika,koteq i Ja,Jestem na tak.Podanie schludniej (według mnie) zrobione.Widać że bardzo się stara,żeby być kidmodem.
Jestem na szczere TAK ! Duży Uśmiech
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]

#12

Wszystkie powody dałam ci na pv, więc teraz się nie będę rozpisywała. Piszesz czasem dziwne rzeczy na chacie. Ban bardzo przeszkadza, a szczególnie za udawanie bycia adminem. Jestem na nie.

#13

Co do podania: ten "bug" na bowbash to z tego co wiem, to nie jest bug, bo o to chyba chodzi w bowbash Płacz ze śmiechu chyba... Tak było też na sh więc... :d 
Co do bana: był za podszywanie się pod admina sposobem "--------
[Admin] <nick> >> tekst"?  i czy pisałeś coś szczególnego?
Co do Ciebie: Jesteś aktywną w grze osobą, często grasz, czasami te "opowieści dziwnej treści" faktycznie się pojawiają, ale według mnie nie są jakąś przeszkodą do zostania KidModem.
Narazie wstrzymam się z wystawieniem opinii, czekam na odpowiedz co do bana.

#14

Jest to ban za podszywanie się, gdyż razem z Kotkiem zaczęliśmy się bawić osobami, czyli pisać np. Jakiś ciąg liter, żeby było na drugiej linijce i pisaliśmy w roli Adminów... Teraz tego strasznie żałuję, i nie chcę nic podobnego w życiu zrobić... Ale jak to powiedziała Animekowa "człowiek uczy się na błędach", więc liczę na szansę...
[Obrazek: b55221c559007.png]

#15

Hmm... Szczerze mówiąc trochę dziwi mnie ten ban, bo wiele osób bawiło się w ten sposób (nawet ja Płacz ze śmiechu) i nikt nigdy nie zwracał uwagi, nie wiem czy pisaliście coś szczególnego, co mogło faktycznie zaszkodzić adminom, (koteq mówiła mi, że nie). Uważam, że zasługujesz na 2 szansę, jestem więc na tak, ale nie jest to silne TAK, tylko skromne tak Płacz ze śmiechu
Pozdrawiam Duży Uśmiech

#16

Miro pisał, że wcześniej przymykał na to oko ale teraz to było inaczej. My chyba nie pisaliśmy nic takiego mocnego, ale inni gracze jednak mogli uwierzyć. Jak już to ja pisałam chyba więcej.. ;-;
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#17

(30-12-2016, 17:07 PM)_KoteQ_ napisał(a): Miro pisał, że wcześniej przymykał na to oko ale teraz to było inaczej. My chyba nie pisaliśmy nic takiego mocnego, ale inni gracze jednak mogli uwierzyć. Jak już to ja pisałam chyba więcej.. ;-;
Myślę, ze obydwoje pisaliśmy tyle samo... Ale musze coś wytłumaczyć niektórym... Posiadam dość specyficzny humor, i nie należy odrazu uznawać to jako dziwne treści do wszystkiego trzeba miec dystans(Nie chodzi tu o Stawcie). Poza tym tu nie chodzi o to, aby mi wypominać, wszystko co zrobiłem, ponieważ nie ma człowieka bez błędów...
[Obrazek: b55221c559007.png]

#18

Podanie napisane bardzo fajnie to na +
Grasz dużo i znasz grę to też na +
Ogarniasz również czat kolejny +

No i teraz zaczynają się schody:

Mimo iż darzę Cię sympatią uważam, że nie dojrzałeś jeszcze do roli admina ( za poważne stanowisko dla mniej poważnego zachowania, niektóre zachowania po prostu są nie na miejscu przy tym stanowisku) czyli tutaj -

Potrafisz dość często spamić na czacie i będąc Kidmodem masz upominać kogoś kto spami a sam będziesz spamił, wybacz ale jakoś tego nie widzę to też na -

Kolejna sprawa na - to ban który dostałeś, wiem za co dostałeś go i nie podoba mi się to mimo że aż tak szkodliwy czyn nie był. 

Ostatnia sprawa to to iż zdarza Ci się popadać w konflikty z innymi graczami czego byliśmy świadkami nie raz, mimo iż sytuacja po jakimś czasie się wyjaśnia to Kidmod a później Mod nie może sobie na takie akcje pozwolić bo to źle świadczy o administracji i serwerze ( a przecież zależy nam na dobrej opinii aby kolejne edycje cieszyły się popularnością)

Aktualnie jestem na neutralnym ale z przechyłem na nie.

#19

Cytat:Hmm... Szczerze mówiąc trochę dziwi mnie ten ban, bo wiele osób bawiło się w ten sposób (nawet ja [Obrazek: xd.gif]) i nikt nigdy nie zwracał uwag

Rozumiem, że gdyby ktoś po pewnym razie w ten sposób podając się za admina lub ciebie prosił o podanie hasła imitując prywatną wiadomość (co trafiłoby do każdego gracza na serwerze) to również nie przeszkadzałoby nikomu to, bo "wiele osób bawiło się w ten sposób"? Albo wysyłając fałszywą wiadomość "od kolegi" do kogoś. Czy ktoś uważa, że to tylko zabawa i należy to ignorować? A może ktoś najzwyklej w świecie nie życzy sobie, by ktoś podawał się za niego, ośmieszał, kompromitował? Dotyczy to każdego, nie tylko adminów. Jeśli ktoś myśli w tak krótkowzroczny sposób to zastanawiam się czy myśli poważnie. 
To, że ktoś powie/napisze raz czy dwa "ku***" (gdziekolwiek, poza serwerem również) i nie zostanie mu zwrócona uwaga nie oznacza, że jest na to przyzwolenie. Wszędzie są granice.



Cytat:do wszystkiego trzeba miec dystans
Gdyby w ten sposób wszystko na świecie funkcjonowało, cywilizacja dawno temu upadłaby. Są rzeczy szczególnie istotne, których nie można traktować pobłażliwie. Za chwilę może dojdziemy do absurdu, gdzie jakiś randomowy osobnik przyjdzie z zażaleniem z powodu bana, którego otrzymał, a jego wytłumaczeniem będzie "Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak regulamin i że tego nie wolno, a to jest nieodpowiednie zachowanie/To była tylko zabawa tnt - to nic, że wcześniej nie dało się niszczyć na spawnie a dzisiaj się dało - może admin zrobił event pt. 'Rozwalamy serwer'? Zresztą to tylko błachostka, wcześniej ktoś niszczył pojedyncze klocki i nie dostał bana; poza tym można odpalić backup i cofnąć przy okazji wszystkich graczy o kilkadziesiąt godzin. "
To odnośnie funkcjonowania pojęcia "dystansu do wszystkiego" na dłuższą metę (skrajny przypadek). Nie jest to w żadnym wypadku nawiązanie do ciebie. 

Nie będę brał w jakimś istotnym stopniu pod uwagę przy ocenie opinie nt. jakichś dawnych zaszłości (nie znam cię tak dobrze jak polamparta czy ktoś inny z kim na co dzień grasz i piszesz). Nie widzę jakichś ważnych powodów, które całkowicie dyskwalifikowałyby ciebie. Co do czatu (ogólnie) to myślę, że wszystko (albo przynajmniej większość) mieści się "w normie". Widzę, że grasz (przynajmniej ostatnio, pamiętam okres gdy wchodziłeś na minute lub dwie: "Cześć", a potem "Bye". Mam nadzieję, że tego więcej nie będzie. Uwzględnię również to, co napisała Ladykotka i zobaczymy jak ci się powiedzie.

Dostaniesz szansę wykazania się (okres próbny).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#20

Rozumiem Cię aczkolwiek, jako KidMod nie będę mieszał się w konflikty ani nie będę ich tworzył, jeśli chodzi o spam, to jakoś tego nie zauważyłem, ale dziękuję za zwrócenie uwagi. Jeśli miałbym szanse wam pokazać, ze odnajdę się jako KidMod, to zrobiłbym to i próbował nie robić tych rzeczy.

Dziękuję za szansę, dam z siebie wszystko! Duży Uśmiech
[Obrazek: b55221c559007.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości