Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


SKARGA NA ANIMEKOWA

#1

1. Nick oskarżającego: MistrzFlesha
2. Nick oskarżonego: Animekowa


3. Opis sytuacji: Z góry chciałbym zaznaczyć, że nie mam z Animekową na pieńku i nie zamierzam się na niej 
odgrywać.Sytuacja wyglądała następująco: leciałem sobie na elytrze, zobaczyłem Animekową na mapie i ją zaatakowałem. Sęk w tym, że Animekowa wtedy nie miała włączonej ochronki PvP. To, że zapomniała ją sobie włączyć to już zupełnie inna bajka, bo po tym jak ją zabiłem to ją sobie włączyła. Nie zaprzeczam, że do tego miała prawo, bo ktoś napisał, że ViceAdmini mogą mieć stałą ochronę od PvP jeśli sami się w to nie bawią. ViceAdmin xRaiona podobno gra bez ochrony, bo z PvP nie zrezygnowała, a Animekowa ma pełne prawo do grania z ochroną, więc zaznaczam, że nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że skoro Animekowa zapomniała ją włączyć i ja ją zabiłem w pełni uczciwie...to znaczy, że wszystko było w normie, na zasadzie survivalu i nie ma mowy o innej wersji. Boli mnie jednak fakt, że Animekowa ponownie nadużyła uprawnień i zabrała mi z EQ uczciwie zdobyty łup, w tym również jej głowę. Przepraszam bardzo, ale jednak uważam, że to było w pełni nie na miejscu i nie powinna była tego robić, przecież wszystko zrobiłem uczciwie. Skargę napisałem właśnie ze względu na to, że sobie wyciągneła eq z mojego ekwipunku, nadużywając z-n-o-w-u uprawnień. Nie piszę skargi od razu po tym jak wyciągnęła, chciałem się dogadać. Poprosiłem ją, żeby chociaż dała głowę to ona odpowiedziała krótkim "nie". Nie chciałem tego robić, ale to jest po prostu nie fair, nikt inny tak nie robił. Przykładem może być jak zabiłem xRaionę kiedy też była bez ochrony i w słabszym eq to ona mi jakoś niczego nie zabrała, bo ona rozważnie korzysta ze swoich uprawnień. Proszę o rozpatrzenie mojej skargi i odpowiedź.

4. Data zdarzenia: 03.08.2018 (Około godziny 14:35)

5. Dowody w postaci screenów lub filmu:

[Obrazek: Animekowa1.png]
'
[Obrazek: Animekowa2.png]
[Obrazek: unknown.png]


Wiadomości w tym wątku
SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MistrzFlesha - 03-08-2018, 14:12 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Jimouri - 03-08-2018, 14:36 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Animekowa - 03-08-2018, 15:08 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MistrzFlesha - 03-08-2018, 15:26 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MISSIUUU - 03-08-2018, 15:55 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MiroTcz - 03-08-2018, 20:42 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Animekowa - 04-08-2018, 10:42 AM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Damonte - 05-08-2018, 13:12 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez xRivist - 05-08-2018, 16:16 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez TheZerter - 05-08-2018, 17:17 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MiroTcz - 05-08-2018, 17:27 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości