Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


SKARGA NA ANIMEKOWA

#6

Proponuję przekazanie głowy, ale nic poza tym. Na przyszłość ViceAdmini będą bardziej uważać pod względem ochrony. Zrobimy również dopisek w wątku administracyjnym, gdzie zaznaczone będą osoby, które nie grają PvP (możliwość tą mają tylko viceadmini).  Te osoby otrzymają również permanentne wyłączenie PvP bez opcji przełączania. To tak na wypadek jakby ktoś chciał później wykorzystywać ewentualne zapomnienie się tego samego lub innego członka administacji. Od razu zapowiadam, że kolejne takie skargi nie będą przeze mnie rozpatrywane, jeśli dany członek był oznaczony jako osoba, która nie gra PvP, a został w jakiś spsoób zaatakowany podczas normalnej gry.



Cytat:Nie chciałem tego robić, ale to jest po prostu nie fair, nikt inny tak nie robił. Przykładem może być jak zabiłem xRaionę kiedy też była bez ochrony i w słabszym eq to ona mi jakoś niczego nie zabrała, bo ona rozważnie korzysta ze swoich uprawnień.

xRaiona gra PvP, więc porównanie jest do niczego.

Cytat:Napisane przez MISSIUUU - 4 godzin(y) temu
Animekowa to jest nadużycie tak sie nie robi...

To może tak: 1. Przeczytaj ze zrozumieniem cały regulamin - najlepiej kilka razy i zastanów się co dziś zrobiłeś. 2. Nie nadużywaj słowa "nadużycie", bo chyba nie wiesz do końca co ono oznacza sądząc po twoim dzisiejszym występie na forum.
3. Nie próbuj przekonywać, że nie ma jakiejś regulacji w regulaminie tylko dlatego, że nie wspomniano o twoim konkretnym przypadku dosłownie w osobnym punkcie. a jako podstawę bierzesz treść powodu bana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1


Wiadomości w tym wątku
SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MistrzFlesha - 03-08-2018, 14:12 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Jimouri - 03-08-2018, 14:36 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Animekowa - 03-08-2018, 15:08 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MistrzFlesha - 03-08-2018, 15:26 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MISSIUUU - 03-08-2018, 15:55 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MiroTcz - 03-08-2018, 20:42 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Animekowa - 04-08-2018, 10:42 AM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez Damonte - 05-08-2018, 13:12 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez xRivist - 05-08-2018, 16:16 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez TheZerter - 05-08-2018, 17:17 PM
RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - przez MiroTcz - 05-08-2018, 17:27 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości