Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#11

Przy stopniu braku szacunku i pokory jaki wykazałeś korzystając z czatu w grze Swoim wyśmiewaniem i szydzeniem z ludzi nie jestem nawet w 50% pewien czy po odczekaniu całego 30 dniowego bana byłbyś w stanie zmienić Swoje zachowanie. Jak dla mnie Twój post po 10 dniach nie jest szczerym wyrazem skruchy a czymś w rodzaju "pograłbym już sobie, napisze prośbę z wyrazami skruchy może uda się dostać unbana". Według mnie długość bana jest odpowiednia i skoro odczuwasz już brak serwera to myślę że po tych 30 dniach przerwy 3 razy pomyślisz zanim znowu zaczniesz się popisywać na czacie.

#12

Nie będzie złagodzenia kary. Drugą szansę dostałeś, masz tempbana, a nie bana permanentnego. Nie widzę wyraźnych przesłanek mogących wskazywać na poprawę zachowania w najbliższym czasie. Również ostatnie zachowanie na czacie gry Seiduro (a.k.a. Jimouri) nie ułatwia sprawy. Gracze, a w szczególności osoby mające problem z wysławianiem się muszą widzieć, że po przekroczeniu pewnej granicy kończy się tolerancja. a szkody wyrządzone pewnym graczom mogą mieć bardziej długotrwały skutek niż czas trwania tego bana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości