Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Stoiska przy MineShop oraz na rynku

#11

(17-08-2018, 22:16 PM)Quanarin napisał(a): Po tak dobitnym materiale dowodowym który TheTektyw zgromadził, można wywnioskować jedno: ruchu nie ma, można wprowadzać! Duży Uśmiech

Dodam że osobiście pomysł mi się bardzo podoba Uśmiech

Jestem tego samego zdania co Quanarin. Poza tym fajnie by uzupełniało pustkę na /warp sklep.

#12

Detektywie,
Co do /warp sklep ....
Ale miałeś pomysł. Z jednej strony ciekawy, ale z drugiej strony trwał zdecydowanie zbyt krótko żeby cokolwiek jednoznacznie stwierdzić. I uważasz że taki sam ruch jest każdego dnia o każdej porze? Na podstawie jednorazowej obserwacji ciężko stwierdzić jednoznacznie wynik badania.

Powiem Ci że sam osobiście zastałem w sklepie najwięcej 4 osoby które kupowały/sprzedawały a ja byłem piąty. Ruch jest, nieraz jest nawet dużo więcej graczy niż 2 czy 5 naraz. Ponadto często zdarza się że kilka osób afczy w sklepie lub pod fontanną.

Jednak najistotniejszy fakt jaki chciałem poruszyć to to że nie dla ilości przechodniów stragany byłyby ograniczeniem (bo graczy na warp sklep można by było wpakować nawet kilkaset) ale takie 8 straganów zajęło by tą wolną przestrzeń która jest otwarta dla graczy. Akurat na tym warpie przechadza się ogrom ludzi i sporo robi tam zdjęcia, m.in. przy fontannie. To jedno z nielicznych miejsc na spawnie gdzie mamy dużą otwartą przestrzeń pod niebem. Wszędzie indziej są jakieś budynki.

Co do /warp rynek - pozostaje neutralny. Moi poprzednicy powiedzieli to co sam bym powiedział. Na 2 edycji sam zbudowałem duży sklep w domku który był bezpośrednio przy rynku. Także osobiście nie widziałbym dużego sensu w tej propozycji. Tutaj nie jestem za, ale też nie przeciw.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#13

Mówicie o tym ruchu gdyby na MW grało z 500 osób jednocześnie przy czym nawet na otwarciu 3 edycji nie było 150. Dramatyzujecie. Ten projekt spokojnie dałoby się wprowadzić tylko trzeba spełnić jeden warunek: chcieć.

#14

Zgadzam sie z Quanarin. Język

Ale pomysł spoko
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#15

(18-08-2018, 09:56 AM)Ladykotka napisał(a): "Lady, Nightmara, oraz pozostali, którzy nie mieli okazji się wypowiedzieć: jeśli macie inne, faktyczne powody, dla których gracze pod żadnym pozorem nie powinni mieć możliwości najmu stoiska poza targiem - czekam na argumentację"


Ja już się wypowiedziałam, uważam że stragany na warp rynek jak najbardziej jeśli chodzi o stragany na warp sklep uważam że nie ma potrzeby ich tam dawać i tyle. I ani razu nie napisałam że pod żadnym pozorem nie mogą mieć tam stoisk, jesli większość ludzi będzie  za tym żeby były i zostaną wprowadzone to będą i tyle. Wypowiedziałam sie i nie wiem po co dalej cisnąć mnie o kolejne wypowiedzi.

#16

/warp sklep

- Nie podoba mi się takie ograniczenie stoiskami widoczności zejścia do metra.

Zrezygnowałbym z dwóch stoisk i zmienił położenie również dwóch innych stoisk.

/warp rynek

- Nie mam zastrzeżeń.

Cytat:Właśnie stoiska koło sklepu powinny cieszyć się największym zainteresowaniem, bo /warp sklep jest najbardziej oblegiwanym warpem i przy okazji, bez przemieszczania się po spawnie można porównywać ceny na bieżąco w sklepie i na stoiskach upatrując lepsze okazje.

Skoro m.in. właściciele tych stoisk mają mieć ułatwioną sprawę to niech stoiska w pobliżu sklepu będą również droższe w utrzymaniu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#17

Propozycja została zrealizowana po wprowadzonych korektach w ustawieniu stoisk. Wkrótce będzie można je zajmować.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości