Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA]

#11

Co do tych skrzynek, to nie koniecznie musiałyby być drogie, ale różne itemy miałby różną szansę wylosowania. Dla przykładu, dajmy taką skrzynkę „owoce”. Można z niej wylosować głowy:czerwone jabłko, złote jabłko i pomarańczę. Czerwone jabłko mogłoby mieć 60% szansy, pomarańcza 30% a złote 10%, a 1 skrzynka mogła by kosztować przykładowo 5000 mc.
Odpowiedz

#12

Rozwiązanie spoko Uśmiech
Odpowiedz

#13

Zostało uzgodnione z Wodzem że głowy ozdobne będą dodawane do nagród za piątkowe eventy oraz 2x w tygodniu (bez podania konkretnego dnia) ja będę chowała po kilka sztuk na spawnie do skrzynek.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#14

Ja również jestem za skrzynkami. Jeżeli byłby by dostępne właśnie z eventów i bossów, powiedzmy na najwyższym poziomie Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#15

W tej chwili drop z bossów jest mało atrakcyjny, więc głowy ozdobne byłyby całkiem spoko. Skrzynki z pewnością są trudniejsze w realizacji, ale dają wiele możliwości rozwoju w późniejszej fazie edycji. Głowy są bardzo dobrą okazją do przetestowania funkcjonalności takiego dodatku bez ryzyka zaburzenia gospodarki.
Głowy jako nagroda za piątkowe eventy będzie jedną z lepszych rzeczy, które spotkały piątkowe eventy ;D Z kolei co do szukania ich w skrzynkach... Ja grając z pewnością nie będę się zajmował bieganiem bo spawnie i szukaniem głów, których może nawet już nie być :/ Także chętnie kupię każdą ilość ¯\_(ツ)_/¯
Mam nadzieję, że temat nadal może zostać poddany dyskusji
Odpowiedz

#16

Tylko że gracze którzy nie mogą być na eventach lub nigdy nie zajęli jakiegoś wysokiego miejsca nie mają szans na głowy, za to mają czas na bieganie po spawnie w tygodniu. Ożywi to i spawn i aukcje, gdzie będą mogli je odsprzedać.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#17

Uważam że główki ozdobne jako nagrody w różnego rodzaju eventach były by spoko pomysłem. Co do skrzynek mam mieszane uczucia więc na razie się wstrzymam z wypowiedzią Język
Odpowiedz

#18

Chciałbym swoim platynowym szpadlem odkopać wątek, bo zauważam poważny deficyt główek ozdobnych na serwerze ;) W tej chwili są one okazjonalnie chowane na spawnie (swoje stanowisko co do tego rozwiązania nadal podtrzymuję :/), ich powtarzalność jest dość wysoka a z kolei użyteczność części z nich dość niska - w efekcie uzyskanie pożądanych główek jest bardzo trudne. Sugerowałbym, aby te itemy przede wszystkim trafiły do puli nagród za eventy piątkowe oraz w miarę możliwości za Kreatywne Piksele - ponieważ ozdoby idealnie pasowałyby do tego typu eventu a już teraz spora część nagród wręczana jest na survivalu. Poza tym warto rozważyć danie graczom możliwości wybrania konkretnej główki w niektórych momentach, przykładowo właśnie podczas uzyskiwania nagrody za event
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości