Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie

#5

Cytat:21. Klient ma prawo do odwołania się od wymierzonej kary za pośrednictwem wydzielonego działu na forum w przeciągu 7 dni i stosując się do zamieszczonych tam zasad.
Przepraszam, mogłem wcześniej zwrócić na to uwagę. Co do multikont nie czerpałem z tego żadnych korzyści oprócz rozpoczęcia gry od nowa. Do konta które założyłem niedługo po nadaniu bana nie pamiętam już hasła, dlatego stworzyłem obecne, natomiast o koncie 'qrendo' w ogóle zapomniałem, ale to tylko informacja bo nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go, więc nie mogę tego usprawiedliwić.

Co do wykupienia usługi UnBan - oczywiście.

Nie wiem czy mogę dać taką sugestię, ale chciałbym oszczędzić czasu administracji na odebranie nieuczciwych korzyści. Najszybszym rozwiązaniem byłoby wyczyszczenie wszystkich przedmiotów, jeśli to możliwe zostawiając przedmioty z pakietu 'Zwiadowca' przy czym z rozpoznaniem ich problemu raczej nie będzie. Oprócz przedmiotów jedyne co zdążyłem stworzyć w grze to farma trzciny, beacon i stół do enchantu, choć X-Ray mi w tym nie pomógł bo dużo surowców dostałem z pakietu SVip, ale nie mam jak tego udowodnić, więc usunięcie tego co napisałem byłoby sprawiedliwe.

Nie chcę być nieuprzejmy, ale prosiłbym o jednoznaczną odpowiedź, czy po wykupieniu tej usługi zostanę odbanowany, gdyż fragment odpowiedzi "mogę się na to zgodzić" jest dla mnie zrozumiały również jako możliwość nie otrzymania odbanowania po wykupieniu usługi.


Wiadomości w tym wątku
Prośba o odbanowanie - przez AbsFlorida - 30-01-2019, 16:46 PM
RE: Prośba o odbanowanie - przez Najcik - 30-01-2019, 16:54 PM
RE: Prośba o odbanowanie - przez Pawelek1212 - 30-01-2019, 19:13 PM
RE: Prośba o odbanowanie - przez MiroTcz - 01-02-2019, 11:08 AM
RE: Prośba o odbanowanie - przez AbsFlorida - 01-02-2019, 21:22 PM
RE: Prośba o odbanowanie - przez MiroTcz - 01-02-2019, 22:01 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości