Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sannakaisa

#11

Musze jeszcze raz to napisać . Stawcia nie jest już Moderatorką . Dla udowodnienia link :http://forum.mineworld.com.pl/showthread.php?tid=6

#12

(12-02-2017, 17:42 PM)Sannakaisa napisał(a): Musze jeszcze raz to napisać . Stawcia nie jest już Moderatorką . Dla udowodnienia link :http://forum.mineworld.com.pl/showthread.php?tid=6
Oh, nie zauważyłam Zaskoczony

Przepraszam
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄


#14

Tylko że ja nie okradłam nikogo lecz _MinkaMufinka_ mi to przyniosła do domu -.-

#15

Ależ oczywiście. Nic a nic o tym nie wiedziałaś i nie wykorzystywałaś tego. Szkoda, że logi mówią coś innego. Pewnie wykopała to na farcie albo wygrała w jakimś evencie. Cała ściana w świeżo postawionych shulkerboxach, skrzynie pełne elytr, koxów, jajek spawn, bloków diamentu...
Od niemal tygodnia.


"
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#16

To też pewnie przyszło do domu:

[11:11:29 INFO]: Calkowite fundusze na serwerze: $2,177,049.82
[11:11:29 INFO]: 1. Sannakaisa, $400,640.76
[11:11:29 INFO]: 2. Ladykotka, $389,665.56
[11:11:29 INFO]: 3. _MinkaMufinka_, $321,245.50
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#17

Wtf? O co chodzi z tymi itemami i kasa/

#18

7 lutego był mały problem z serwerem. Ja i kilka innych osób jak widać wyżej dostały tryb creative na survivaly, ja to zgłosiłam w chwili jak się zalogowałam jednak nie wszyscy tak zrobili i korzystali z tego.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#19

Myślę że temat jest już do zamknięcia i nie ma sensu się nad nim roztrząsać. Kilka słów ode mnie: Sannakaisa miała szanse kiedyś być w administracji i szansę zmarnowała. Zamiast starać się żeby otrzymać drugą to nie dość że przeklina, kłamie  to jeszcze wykorzystała buga na serwerze. Ode mnie nie dostanie nigdy poparcia przy podaniach ani w tej edycji ani w następnych bo do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć.

#20

Oszustka...

Jestem na jedno, wielkie, zdecydowane NIE!
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości