Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] xNightmaree

#11

Znam cię od początku twojej gry i jestem w stanie stwierdzić, że zmieniłeś swoje zachowanie od poprzednich edycji na lepsze oraz udało ci się poprawić zdanie innych graczy o sobie.
Skończyłeś z nękaniem innych i podobnego typu zachowaniami starasz się pomagać graczom oraz zgłaszasz osoby łamiące regulamin,
podanie jest napisanie schludnie twój staż na serwerze duży plus, nie masz na swoim koncie żadnych kar co również jest plusem,
co do zabijania innych to "Łowiecki" styl gry nie jest czynnikiem wykluczającym, jeśli nie przekracza się pewnych granic określonych regulaminem.


Jestem za przyjęciem cię na okres próbny TAK
[Obrazek: giphy.gif]

#12

Jestem na tak.
3

#13

Nieźle. Mówi się by nie oceniać bez podania kilku argumentów... Twoja wypowiedź nic do tego nie wnosi, ponieważ nie zilustrowałeś jej argumentami, które zdecydowałyby o takowej ocenie. Myślę, że lepiej jakbyś usunął ten post i na przyszłość nie robił tego samego. Chyba, że zedytujesz post i napiszesz go tak jak powinno.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
1

#14

(04-03-2020, 19:25 PM)Fifek napisał(a): Jestem na tak.Ponieważ dużo pomagał ludziom i jak jakies brzydkie słowo na czacie to zwracał na to uwagę

#15

Nasłuchałam się o Tobie wiele i szczerze mówiąc - zrobiłam na to wielkie oczy. Wydawałeś się być w porządku od kiedy Cię zauważyłam (i poznałam, co nie ma wpływu na moją opinię). Wiem, że jesteś osobą pomocną, czasem nawet za bardzo. Kultury również Ci nie brak. Twoja znajomość komend jest niczym Szerokie ostrze III (nie raz sama dopytywałam się Ciebie o przeróżne komendy i prosiłam o rady). Znając Cię prywatnie mogę powiedzieć, że niektóre swoje zachowania doskonale maskujesz dla dobra serwera - ogromny plus.
Mimo Twojej niezbyt pokaźnej aktywności na podserwerach uważam, że jesteś osobą, której naprawdę warto dać szansę.
Jestem na tak.
Powodzenia, x!

#16

Nie będę się tu za bardzo rozpisywał. Osoba będąca w administracji powinna cieszyć się dobrą lub chociaż neutralną reputacją oraz chociaż trochę wzbudzać zaufanie. Takie jest moje zdanie. 
Znając Cię z poprzednich edycji na ten moment nie zyskasz mojego poparcia. Wbijanie kosy w plecy i hipokryzja to coś co mi się z tobą kojarzy. 
Jeśli faktycznie się zmieniłeś to ja tego nie doświadczyłem lub nie byłem tego świadkiem więc zdania na ten moment nie zmienię.
Jestem na nie!

#17

Zostaniesz przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Od tego jak wykorzystasz ten czas zależeć będzie decyzja w sprawie uczynienia Cię stałym członkiem administracji. Życzę powodzenia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości