Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] MelodiaSendemal

#11

Ja jestem na tak
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
2
1
1

#12

Jestem na tak. Dużo pomaga nowym graczom oraz duża aktywność na survivalu i creative.

#13

Z jednej strony dużo pomagasz innym, upominasz, a z drugiej ładnie budujesz. Ja myślę żebyś została Budowniczym niż kidmodem(+).
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#14

według mnie melodia nadaje sie na oba stanowiska jest dobry budowniczym i bardzo pomaga innym a 1 i 2 sie nie wykluczają a wręcz przeciwnie i osobiście ja jestem na tak aby melodia dostała sie do administracji UwU



#15

Nie ma co ukrywać, wiek, staż na serwerze i inne mówią
same za siebie.

Jestem na TAK.
Raz się umiera. 

#16

Podanie bardzo ładnie napisane. Przejrzysto i "czysto". Miło się czyta.
Jesteś aktywna na survivalu i pozostałych serwerach, pomagasz graczom, społeczność MW Cię lubi.
Wiek jak najbardziej na plus, czas na gre również.
Dla mnie plusem jest również Twoja umiejętność wszechstronnego budowania, co pokazałaś nie raz na Kreatywnych Pikselach Uśmiech
Doświadczenie bycia w Administracji na innych serwerach mówią same za siebie.

Nie będę się więcej rozpisywać, bo tylko powielę to co większość i Lelouch napisali.
Uważam, że jak najbardziej nadajesz się do pełnienia ważnej, dla tego serwera funkcji.
Jestem jak najbardziej na duże TAK!
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
1

#17

Jestem na tak, ale zawsze myślałam, że jesteś - no cóż - młodsza. Udzielasz się na serverze, odpowiadasz na pytania graczy, nie dajesz się sprowokować i w ogóle perfekcja.

#18

Podanie jest ładne i przejrzyste, dobrze się je czyta. Twój wiek idzie na plus. Staż na serwerze jest w porządku. Jesteś raczej aktywna na forum, a także zdecydowanym plusem jest aktywność na Survivalu oraz Creative. Trochę gorzej ze SkyBlockiem, ale dobrze, że jesteś aktywna na chociaż dwóch trybach - u kandydatów najczęstszym problemem jest właśnie to, że wybierają tylko jeden tryb, na pozostałych ich nie widać.
Jesteś raczej kulturalna i spokojna, bardzo trudno Cię sprowokować (ba, nawet przyznał to sam Near Płacz ze śmiechu).
Cennym plusem jest też Twoja umiejętność budowania - umiesz ładnie zbudować dosłownie wszystko. Od zwierząt, smoków, mitycznych stworzeń aż po wszelakie krajobrazy i domki. Według mnie jesteś jedną z najlepszych budowniczych na serwerze, co myślę, że bardzo przyda się w administracji.
Znasz się na craftingach, trickach, mechanizmach, WorldEdicie i wielu innych rzeczach w Minecrafcie, a także masz spory staż w tej grze - to też jest sporym plusem.
Dokładniej opisał to Lelo, więc ja już nie będę się powtarzać - ode mnie masz tak.
1

#19

Czesto cie widze jako aktywna osobe pomagajaca innym zycze ci powodzenia ja cie widze w roli kidmoda

#20

Jestem za przyjęciem Cię do administracji.

Duża aktywność na serwerach (a przynajmniej ich sporej części), staż, wiek, aktywność dodatkowa (udział w przygotowaniach nowego świata dla bossów na Survivalu), aktywność na Kreatywnych Pikselach.
Nie będę rozpisywał się przy tych elementach, zostało to wykonane przez przedmówców, a podzielam ich zdania.

Podanie przyjęte.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości