Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ub NeXuSEV

#11

co ma ten magazyn do mulciaka i bycia celowo afk?
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#12

Nie uważasz że lepiej dla ciebie jakbyś się przyznał? Na screenach które dała Animekowa widać całą afczarke i że ktoś z niej korzysta. Nie dyskutujemy tutaj o stylu budowy i gdzie co chcesz zbudować, a o tym że czerpałeś korzyści z przebywania afk pod mobgrinderem.

#13

Żegnam nie polecam Oczko

Kurwa ile razy mam tłumaczyc ze to nie ja tam stoje!

widze że na rekrutacji dzieci -16 były przyjmowane elo

(21-02-2020, 23:38 PM)Kaene napisał(a): Nie uważasz że lepiej dla ciebie jakbyś się przyznał? Na screenach które dała Animekowa widać całą afczarke i że ktoś z niej korzysta. Nie dyskutujemy tutaj o stylu budowy i gdzie co chcesz zbudować, a o tym że czerpałeś korzyści z przebywania afk pod mobgrinderem.

Nwm czy zauważyłeś w afczarce stoi gracz SevGamming a nie NeXuSEV i mam w pizdzie to ze on stał sb na afk jego konto jego sprawa.

#14

Człowieku, ty wiesz co piszesz i jak sie wyrażasz? Przeczytałem to z dwa razy wszystko i wychodzi na to że miałeś dwa konta. Animekowa wspomniała że w pewnym momencie się przyznałeś do tego multikonta. Moim zdaniem ban jest słuszny.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#15

W tej wypowiedzi właśnie się przyznał do korzystania, bo zaczął się denerwować. Radzę zostawić ten wątek i poczekać na zamknięcie, tu mogę stwierdzić, że lepiej jest się przyznać - zawsze miałby jakaś szansę na granie jeszcze na tej edycji. Przez te historyjki tylko wkopał się jeszcze bardziej i uniemożliwił sobie możliwość zagrania na tej edycji.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#16

Wrzuć selfiaka z bratem/siostrą i pokaż ze macie takie same nazwiska i po sprawie. Czekamy Uśmiech

#17

A ja mam pytanie, czemu to nie zostało zamknięte?
#KopiEwKopalni"Forum"
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości