Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Szczere Odwołanie do Bana

#11

Mogę nawet oddać 20k z prowizją z tego czeku.Tylko błagam was.

Ok ale naprawdę ja chczę jeszcze grać na tym serverze .
Odpowiedz

#12

Już trochę ochłoń. Na siłę nic nie zdziałasz. Od administracji zależy co z tobą. Narazie możesz tylko żałować, że wbijałeś z multikont.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#13

Nie uważam że zasługujesz na unbana. Zostałeś upomniany wiele razy przez administracje żebyś oddał czek oraz właściciel kasyna potwierdził że sprzedawałeś czek o którym mówiłeś że go nie masz. Tym samym oszukiwałeś administrację oraz innych graczy. Ponadto zrobiłeś multikonto co też jest na minus. Często byłeś nie miły dla mnie i innych graczy oraz nic poza buractwem, kłamstwami i kradzieży nie wnosiłeś na ten serwer.
Odpowiedz

#14

Po pierwsze napisałeś odwołanie od bana o godzinie 23:00 i liczysz że w ciągu krótkiego czasu dostaniesz odpowiedź? Administracja nie składa się z botów, ma życie prywatne i nie czeka tylko na to aż na forum pojawi się nowy wątek. Po drugie dostałeś bana za podkradanie czeków mimo uprzedzeń administracji (czyli mówiąc kolokwialnie miałeś administracje w nosie). Po trzecie zrobienie multikonta po banie wcale nie działa na Twoją korzyść. Ja osobiście nie dałabym Ci unbana, ewentualnie z dobroci serca skłonna byłabym skrócić bana bądź pozwolić Ci wykupić unbana z nakazem oddania kasy graczom którym ukradłeś czeki. Ale decyzja należy do Mari bo to ona wlepiła Ci bana.
Odpowiedz

#15

Zacznijmy od tego, że gdy ukradłeś czek, zapytałam się co tam się stało. Okłamałeś mnie, że nic nie ukradłeś, że nic nie podebrałeś Jimouriemu, że ten czek był z wczoraj. Następnie dostałam dowód na to, że jednak mu to ukradłeś. Otrzymałeś bana pernamentnego. Kilka dni później postanowiłam sprawdzić z ciekawości, czy nie zrobiłeś multikonta. I dobrze, że to zrobiłam, bo faktycznie je stworzyłeś.
Szkoda, że zamiast przyznania się i zwrócenia czeku Jimouriemu postanowiłeś mnie okłamać, a później zrobić multi. Dlatego też nie otrzymasz unbana.
Odpowiedz

#16

Marika07 Właśnie ja te 17k chciałem mu oddać tylko żeo on mnie zabił i jakby te 17k odsyskał bo moje eq było warte z 40k więc widzisz.I proszę skróć mi przynajmniej bana proszę.
Odpowiedz

#17

Administracja zdecydowała. Osobiście uważam, że trzeba było pomyśleć dwa razy. Pamiętaj, że w okolicach lipca/sierpnia będzie nowa edycja, na której pewnie będziesz mógł grać.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#18

Ta. Szkoda tylko, że te 17k chciałeś mu oddać po tym, gdy Cię zabił. Wcześniej kłamałeś, że to czek z poprzednich gier.
1
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości