Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana

#21

Musimy tez dac administracji czas, to nie jest deczyja na 5 sekund w sensie dostaje unbana czy nie,
musza przemyslec to , dokladnie sprawdzic co sie zadzialo, co dostał, co ukrywał itd.
wiec prosze nie atakuj administracji BEZ powodu.

#22

MUSMY poczekać. moim zdaniem sprawa nie jest zbyt poważna. miejmy nadzieję że wszystko sie dobrze skończy

#23

Na pewno szczekanie nie pomoże. Daruj sobie takie teksty jak "zenada i wstydź się"

#24

Kplayek nie wyrażaj już swojego zdania w tym temacie. Ku niczemu to nie zamierza, tylko ukaraniu Cię na forum. Administracja tutaj decyduje, a nie gracze. Jedyne co to są brane pod uwagę ich zdania.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#25

Twoja lista kar zawiera kilka poważniejszych spraw, takich jak nękanie i obrażanie ludzi. Nie będę się zagłębiać w twoje intencje bo jedyną osobą która zna prawdę odnośnie twoich zamiarów jesteś ty sam. Jeśli chciałeś się ich pozbyć mogłeś poinformować kogoś z administracji, a nie tepać do bazy do której dostęp mają i inni gracze. Moim zdaniem jednak mógłbyś dostać szanse na wykupienie UB bądź dostać skrócenie ale z utratą jakiejś części majątku. Myślę że było by to odpowiednią karą, bo stracisz wartość tych itemów.

#26

ta sprawa jest straszna. Ja tylko mówię.

#27

(26-03-2020, 17:29 PM)Kaene napisał(a): Twoja lista kar zawiera kilka poważniejszych spraw, takich jak nękanie i obrażanie ludzi. Nie będę się zagłębiać w twoje intencje bo jedyną osobą która zna prawdę odnośnie twoich zamiarów jesteś ty sam. Jeśli chciałeś się ich pozbyć mogłeś poinformować kogoś z administracji, a nie tepać do bazy do której dostęp mają i inni gracze. Moim zdaniem jednak mógłbyś dostać szanse na wykupienie UB bądź dostać skrócenie ale z utratą jakiejś części majątku. Myślę że było by to odpowiednią karą, bo stracisz wartość tych itemów.

Może być i z utratą majątku ale ja tych itemów nie sprzedawałem i tak.

#28

Ban zostanie zmieniony na 30-dniowy, a posiadane pieniądze zostaną pomniejszone o 25%.
Istnieje możliwość skrócenia bana do 14 dni, po dokonaniu zakupu usługi "UnBan".


kplayek: 3-dniowy ban za zaprezentowane zachowanie w wątku.


Zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości