Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana

#11

Skoro sam zgłosił "czitera" to wiedział doskonale że itemy które zabrał będą mu odebrane. A w sposób w jaki się zachował, czyli próbował zabrane itemy rozłożyć na czynniki pierwsze, świadczy tylko o tym, że z premedytacją chciał mieć korzyści z tego zdarzenia. Nie widzę sensu usprawiedliwiania jego zachowania. Myślałeś, że Miro tego nie wykryje?
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#12

(26-03-2020, 16:55 PM)Najcik napisał(a): Skoro sam zgłosił "czitera" to wiedział doskonale że itemy które zabrał będą mu odebrane. A w sposób w jaki się zachował, czyli próbował zabrane itemy rozłożyć na czynniki pierwsze, świadczy tylko o tym, że z premedytacją chciał mieć korzyści z tego zdarzenia. Nie widzę sensu usprawiedliwiania jego zachowania. Myślałeś, że Miro tego nie wykryje?

Nie chciałem ich rozłożyć, schowałem jedynie do shulkera w bazie gildii a potem azor je spalił na oczach melodii. Nie miałem nawet takiego pomysłu żeby je rozkładać.

#13

Również jestem za skróceniem bana, oczywiście zawinił ale nie aż tak zeby nie mial juz wejscia na serwer.
Co do 7/14 dni kierowałbym sie bardziej w 14dni. mogl zostawic te przedmioty i nic nie mowic mirowi, na
siedziec cicho wyjsc z serwera poczekac 10 dni zanim ucichnie, ale tego nie zrobił powiadomil mira o tym
, wiem ze Kuba jest bardzo dobrym graczem, ktory oczywiscie ma swoje minusy ale kazdy czlowiek ma plusy i minusy, kazdy
zasluguje na 2 szanse jezeli prawdziwie przeprasza, a wiem ze Kuba bardzo zaluje ze podniosl te itemki.

Wnioskuje o poprawnienie dlugosci bana na 7-14 dni.

#14
Pytanie 

Miro,gdybyś był w skorze kvs,a nie rzucił byś sie na darmowe  przedmioty?
 to jest nie sprawiedliwe. Kplayek
1

#15

Z tego co mi wiadomo znalazł itemki które nie da sie rozlozyc np beacon, czy koxy.
nie sprzedawał tych itemkow, ani nie rozdawał tylko je schowal i mozliwe ze mial zamiar
oddac je adminowi pozniej jak wbije wyzsza ranga, bo podczas tego był tylko kidmod
czyli melodia, jezeli sie nie myle.

Chciwość w człowieku zawsze bedzie wystepowac, chociaz bylbys ksiedzem, prezydentem
ministrem jakies organizacji, to natura czlowieka natomiast kvs nie chcial ich sprzedac
nie chcial ich rozdawac, zostawil je aby prwd. potem je oddac mirowi albo jakiemus
adminowi. (Wyzszej randze)

#16

To i ja się wtrące, dzisiaj po 9 zgłosiłem do najcik że jakiś typ se od tak latał bez elytry, podejrzewam ze to on mógł być. Wina w 1/4 leży po stronie kvs gdyż on ukrywał te itemy albo chciał je po prostu przerobić na inne.
Skrócenie bana jest słuszne, ale tak do 14 dni.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#17
Ostrzeżenie 

Podsumujmy te wydarzenie:
- Kvs nabrał sie na itemy
-dostał bana za NIEŚWIADOMIE zrobioną rzecz
-przeprasza administracja
-obiecuje poprawa
a co na to administracja?  NiE wIdZe pOdStaw dO uNbaNa
żenada. Kplayek
2
1

#18

Przeczytaj co Miro napisał. Itemy zostały zabrane, ale częściowo ukrywał, więc oszukiwał administacje. Chciał osiągnąć korzyść. Miro wydał taką decyzję, czy dostanie skrócenie kary czy też możliwość wykupienia ub zależy tylko od tego jak Miro zdecyduje.

#19

(26-03-2020, 17:06 PM)Kplayek napisał(a): Podsumujmy te wydarzenie:
- Kvs nabrał sie na itemy
-dostał bana za NIEŚWIADOMIE zrobioną rzecz
-przeprasza administracja
-obiecuje poprawa
a co na to administracja?  NiE wIdZe pOdStaw dO uNbaNa
żenada. Kplayek

Musisz uspokoic sie, mozliwe ze Miro postapil pochopnie i to staramy sie udowodnic, nie nalezy atakowac administracje w tym że teoretycznie postapili dobrze,
ale w praktyce patrzac na wszystko to moim zdaniem nie kompetetnie. Rozmawiajmy jak ludzie, nie jak małpy rzucajace sie bananami.

#20

Zobczymy. ale itak przepraszał i obiecał POPRAWE. nie zabireajcie radości nowemu graczu




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości