Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie Bana King_Kamil

#11

Może i miałem beacony w shulker boxie ale to były moje które sam zdobyłem nie było 16





                                                                                     9

#12

(27-03-2020, 18:09 PM)MiroTcz napisał(a):
(27-03-2020, 17:55 PM)xLunariX napisał(a):
(27-03-2020, 16:51 PM)xNightmaree napisał(a): No to na wstępie zacznę, że jak spaliłeś te itemy to mogłeś chociaż zgłosić Mirowi, że takowe dostałeś...

Kilku graczy dostało również perma i został skrócony na 30 dni (po kupnie UB na 14 dni) więc czemu Ty byś nie mógł dostać takiej szansy np. bana 30 dni niż perma? To jest Twój pierwszy taki poważny ban więc sądzę, że mógłbyś otrzymać drugą szansę, ale przed tym bana na okres 14-30 dni.

Powodzenia Kamil!

Ale kamil w przeciwienstwie do kilku osob nie ukryl sobie tego w enderchestcie, na dzialce itd 
on je po prostu spalil, i moim zdaniem nie musial mowic o tym administracje, a mirotrz zareagowal
impulsywnie i nawet podejrzewam ze doglebnie nie sprawdzil czy takowe itemki ma. 

jestem za calkowitym ub, ponadtwo za rekompensata za szkody.


Nie pozwalaj sobie koleżko, bo naprawdę zarobisz perma.
Nie dam sobie wejść na głowę przez takie osoby.
To, że jesteś znajomym zbanowanego nie usprawiedliwia twojego zachowania. Chcecie się tak bawić? Jeszcze moment i się skończy - bez odwołań.

Każdy może sobie po banie napisać, że spalił przedmioty w lawie.
To jest informacja NIE DO ZWERYFIKOWANIA.

W endercheście w jednym z shulkerboxów są beacony,  zostały tam wsadzone wczoraj po 16 i nadal tam są.

nie widze sensu grozenia mi (juz 2 lub 3 raz) permbanem, chce wyjasnic sprawe. Kamil jak i kilka innych osob poinformowaly mnie o tym
ze spalil swoje przedmioty (te ktore dostał) i bez twojego komentarza nie mialem potwierdzenia to fakt, i nie wiem jak sobie mam pozwalac
jak ja tylko odpowiadam na to, tymbardziej ZE nie zamierzam ci wchodzic na głowe, juz szczerze troche mam dosyc. bo gdzie sie nie wypowiem
ktos do mnie "nie pozwalj sobie , bo skonczy sie permem" przykro mi, chce tylko wyrazic swoja opinie i nie obrazac nikogo, jakbys przeczytal chociaz 
moj komentarz, napisalem ze sprawdziles ale moze nie dokladnie, co nie oznacza ze napisalem ze jeste najgorszy, ze dajesz bany za nic, jest odwrotnie gdybys 
przeczytal moje wczesniejsze posty nawet cie bronilem.
teraz? Teraz to szczerze nie wiem co bedzie.

Pozdrawiam.

#13

Może miałem w shulker boxie beacony ale zdobyłem je sam





                                                                                     9

#14

(27-03-2020, 16:45 PM)King_Kamil napisał(a): 1. Nick w grze: King_Kamil
2. Data ukarania: 27.03.2020
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Czerpanie korzyści z nielegalnych źródeł i ukrywanie faktu przed administracją.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Odwołuję się do moim zdaniem niesłusznego bana. Fakt, podniosłem nielegalne przedmioty, ale po chwili spaliłem je zapalniczką. Byli przy tym gracze Niluxeee i Profesjusz.

Skoro pozbyłeś się itemów , ban powinien być skrócony , ale co prawda to prawda , mogłeś pokazać to Mirowi :/

#15

(27-03-2020, 18:15 PM)xLunariX napisał(a):
(27-03-2020, 18:09 PM)MiroTcz napisał(a):
(27-03-2020, 17:55 PM)xLunariX napisał(a):
(27-03-2020, 16:51 PM)xNightmaree napisał(a): No to na wstępie zacznę, że jak spaliłeś te itemy to mogłeś chociaż zgłosić Mirowi, że takowe dostałeś...

Kilku graczy dostało również perma i został skrócony na 30 dni (po kupnie UB na 14 dni) więc czemu Ty byś nie mógł dostać takiej szansy np. bana 30 dni niż perma? To jest Twój pierwszy taki poważny ban więc sądzę, że mógłbyś otrzymać drugą szansę, ale przed tym bana na okres 14-30 dni.

Powodzenia Kamil!

Ale kamil w przeciwienstwie do kilku osob nie ukryl sobie tego w enderchestcie, na dzialce itd 
on je po prostu spalil, i moim zdaniem nie musial mowic o tym administracje, a mirotrz zareagowal
impulsywnie i nawet podejrzewam ze doglebnie nie sprawdzil czy takowe itemki ma. 

jestem za calkowitym ub, ponadtwo za rekompensata za szkody.


Nie pozwalaj sobie koleżko, bo naprawdę zarobisz perma.
Nie dam sobie wejść na głowę przez takie osoby.
To, że jesteś znajomym zbanowanego nie usprawiedliwia twojego zachowania. Chcecie się tak bawić? Jeszcze moment i się skończy - bez odwołań.

Każdy może sobie po banie napisać, że spalił przedmioty w lawie.
To jest informacja NIE DO ZWERYFIKOWANIA.

W endercheście w jednym z shulkerboxów są beacony,  zostały tam wsadzone wczoraj po 16 i nadal tam są.

nie widze sensu grozenia mi (juz 2 lub 3 raz) permbanem, chce wyjasnic sprawe. Kamil jak i kilka innych osob poinformowaly mnie o tym
ze spalil swoje przedmioty (te ktore dostał) i bez twojego komentarza nie mialem potwierdzenia to fakt, i nie wiem jak sobie mam pozwalac
jak ja tylko odpowiadam na to, tymbardziej ZE nie zamierzam ci wchodzic na głowe, juz szczerze troche mam dosyc. bo gdzie sie nie wypowiem
ktos do mnie "nie pozwalj sobie , bo skonczy sie permem" przykro mi, chce tylko wyrazic swoja opinie i nie obrazac nikogo, jakbys przeczytal chociaz 
moj komentarz, napisalem ze sprawdziles ale moze nie dokladnie, co nie oznacza ze napisalem ze jeste najgorszy, ze dajesz bany za nic, jest odwrotnie gdybys 
przeczytal moje wczesniejsze posty nawet cie bronilem.
teraz? Teraz to szczerze nie wiem co bedzie.

Pozdrawiam.


Nie wygląda to jakbyś wyrażał swoją opinię tylko pisał co popadnie. Zanim osoba, której wątek bezpośrednio dotyczy wypowie się publikujesz komentarz jawnie stronniczy i podważający zasadność bana, a twoim jedynym oparciem są słowa osób trzecich. To kolejne tego typu zachowanie z twojej strony, to samo robiłeś na Discordzie przy innych sprawach i w podobnym tonie odnosiłeś się do administracji. Albo się ogarniesz albo żegnam. Nie będę już z tobą dalej dyskutował, moje wypowiedzi będą odnosiły się tylko bezpośrednio do sprawy bana. Jeśli napiszesz kolejny prowokacyjny komentarz zostaniesz odcięty od serwera na dobre.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#16

(27-03-2020, 16:45 PM)King_Kamil napisał(a): 1. Nick w grze: King_Kamil
2. Data ukarania: 27.03.2020
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Czerpanie korzyści z nielegalnych źródeł i ukrywanie faktu przed administracją.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Odwołuję się do moim zdaniem niesłusznego bana. Fakt, podniosłem nielegalne przedmioty, ale po chwili spaliłem je zapalniczką. Byli przy tym gracze Niluxeee i Profesjusz.

A więc. Zacznijmy od tego że je spaliłeś. łapałeś ity bo przeciesz kto by nie brał skoro dają? zrobiłeś to pod wpływem emocji że dają za darmo. sapliłeś je bo wiedziałeś że to niedobre. jestem za UNBANEM. Kplayek

#17

Jesli jest możliwość zweryfikowania czy te becony w shulkerze rzeczywiście były stworzone przez gracza wcześniej byłbym za całkowitym zdjęciem bana i zostawilbym warna za brak znajomości regulaminu. Jesli nie da sie tego zweryfikować byłbym za skróceniem do 3/7 dni za niepoinformowanie administracji. Fakt spalenia itemow znacząco działa na korzyść gracza. Za gapowe się płaci ale nie aż tak mocno Smutek

#18

Jest to bardzo nie sprawiedliwe. BerciK pow.inien mieć PERMA a nie Kamil który wszystko oddał bo sie bał.

#19

(27-03-2020, 18:49 PM)Kplayek napisał(a): Jest to bardzo nie sprawiedliwe. BerciK pow.inien mieć PERMA a nie Kamil który wszystko oddał bo sie bał.

Taka reakcja nie powinna być ze strachu lecz z poszanowania do regulaminu -.- 
Sam raz odkryłem buga dzieki ktoremu mógłbym być najbogatszym na serwie i myślę że gdybym go wykorzystał rozważnie to nawet nie zostałby wykryty, ale znajac regulamin i to jak Miro stara się o ten serwer to moim obowiazkiem było jego zgloszenie

#20

(27-03-2020, 18:53 PM)_NewEden_ napisał(a):
(27-03-2020, 18:49 PM)Kplayek napisał(a): Jest to bardzo nie sprawiedliwe. BerciK pow.inien mieć PERMA a nie Kamil który wszystko oddał bo sie bał.

Taka reakcja nie powinna być ze strachu lecz z poszanowania do regulaminu -.- 
Sam raz odkryłem buga dzieki ktoremu mógłbym być najbogatszym na serwie i myślę że gdybym go wykorzystał rozważnie to nawet nie zostałby wykryty, ale znajac regulamin i to jak Miro stara się o ten serwer to moim obowiazkiem było jego zgloszenie

Dokładnie,dla tego szanuje Kamila i jestem w stu procentach za NATYCHMIASTOWYM unbanie. Kplayek




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości