Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#11

A propo wypowiedzi Natena, osobiście postrzegam grief jako bezcelowe niszczenie mapy, bo na wielu serwerach właśnie taka definicja występuje. Jeśli tu jest inna, to bardzo proszę o wpisanie jej w regulamin. Jeśli jednak posługujemy się tą powszechnie znaną, to nie było to bezcelowe, a raczej w odwecie i mam wrażenie że to tego dotyczyły posty moje i zkerama, nie próby zmiany tematu wątku na, jak to ująłeś, "skarga na gracza Skr4ch123". Nie próbujemy wybłagać banów dla diva, skracza i reszty, bo przynajmniej ja nie uważam że im się należą, złamali zasady, ale tylko zasady moralne. Tak samo zkeram złamał jedynie zasady moralne, bo przypominam że nie ma zapisu o "niszczeniu niesclaimowanych części budynku". Szkoda była minimalna i została z tego co widziałem szybko naprawiona. Nie widzę tego jako grief, ale oczywiście, możemy się kierować inną definicją niż ja znam.
1

#12

Naten, tak jak sam zauważyłeś nie ma nic na ten temat w regulaminie dlatego oczekuję unbana. Jeśli by była jakakolwiek informacja na temat griefu bądź ingerencji w czyjąś budowlę nie pisałbym wniosku o unbana. I nie, nie piszę tego na zasadzie bo oni mi coś, tylko jako przykład pokazałem że trwa walka i każdy stosuje inne metody.
Apropo "Jeżeli nawet nie ma o grifie, to jest punkt o nie wykorzystywaniu dziur regulaminu. Grief jest karany od bardzo długiego czasu i szczerze nie wiem dlaczego nie ma o tym podpunktu." Nie ma podpunktu o nie wykorzystywaniu dziur regulaminu.

Jeśli złamałbym regulamin zaakceptowałbym karę - w tym wypadku nie złamałem żadnego z podpunktów regulaminu.
1

#13

Chwilę temu MiroTcz napisał mi, że Grief faktycznie nie jest karany. Jest tylko za niego kara gdy uznaje się to za nękanie, więc dlatego było moje założenie, że to jest karalne (tak jak z moich własnych przekonań i opinii).
To były porachunki pomiędzy gildiami, więc w tym przypadku powinno obejść się bez kary.

W tej sytuacji ban jest niesłuszny, a wina stoi po mojej stronie przez parę nieporozumień.
Wątek zgłaszam do Zamknięcia, a gracz dostał już unbana
[Obrazek: Sygn2.png]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości