Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Natalię2588 i Ciasteczko258

#11

Oho zaczyna się
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#12

Ale to nie ma nic do tego.
Postaw się na moim miejscu, zrobiłbyś to samo co ja pewnie.
Odpowiedz

#13

(16-06-2020, 21:43 PM)Ciasteczko2588 napisał(a): zkeram ja moge przyjac kare tylko ja sie boje na zawsze zeby nie dostac a i serio wy nie rozumiecie my zalujemy i my obiecujemy poprawęja swoje przemyslalem

(16-06-2020, 21:43 PM)Zkeram napisał(a): Po co te przeprosiny skoro i tak zaczniecie to samo za tydzień?

jestem chłopakiem  i ja załuję serio nie bedęjuz łamał regulaminu serio nwm jak nata ja moge przyjac kare ale nie bana na zawsze a co do cb oskar to serio ty to robisz bo chcesz nas sie pozbyc

Swojego regulaminu i Natalii, czy regulaminu serwerowego?
Odpowiedz

#14

wiecie co ja ochłonelem i ja mysle ze jak nic nie bede tu psiac to bedzie najlepiej
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#15

serwerowego

zgadzam siez tb ciasteczko
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#16

Powinniście przyjąć to "na klate" a nie głupio się tłumaczyć.
1
Odpowiedz

#17

(16-06-2020, 22:16 PM)Oskar_17 napisał(a): Powinniście przyjąć to "na klate" a nie głupio się tłumaczyć.
Zgadzam się z tym. Widać że wam przykro ,ale też tłumaczenie się jak Oskar_17 napisał nie jest tu potrzebne. Wyzwiska i inne obraźliwe określenia i tak by wyszły. Jestem za tymczasowym wyciszeniem Uśmiech
1
Odpowiedz

#18

Wypowiedź na ss wyrwana z kontekstu. Polecam zainteresowanym sprawdzenie rozmowy z kanału survival-gra, 11.06 okolice godz. 03:35.
Widać tu wyraźnie obustronne prowokacje.

[Obrazek: 2_18_06_20_2_55_01.png]


Jeśli miałyby zostać wyciągnięte jakieś konsekwencje to sprawiedliwie będzie to uczynić zarówno wobec autora wątku jak i osób przez niego oskarżonych.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości