Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie [kvs1889]

#11

Zgadzam się z Azorem. Moim zdaniem pisanie w odwołaniu od bana za cheaty o toksycznym zachowaniu jest zbędna, ponieważ nijak ma to się do sprawy. Wracając - wiedziałeś o zakazie używania wspomagaczy, a mimo tego nie zastosowałeś się do regulaminu. Obrona tym, że nikomu nie uprzykrzałeś gry niczego nie tłumaczy. Nawet testowanie i zabawa takimi programami nie jest dozwolona. Nie wiem, czy będziesz potrafił się zmienić, jeśli zdecydujemy się na UB, jednak jestem za skróceniem bana do końca tej edycji. Będzie to odpowiedni czas na przemyślenie. Ale UB może mieć miejsce tylko wtedy, kiedy nie będziesz próbował obejść bana tworząc MK, bo takie mówienie tylko zniechęca do pozytywnego rozpatrzenia.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#12

Redeq. Zarówno cheaty jak i toksyczne zachowanie to łamanie regulaminu, a za złamanie regulaminu nadawane są kary. Jednak coś to ma do sprawy bo pod uwagę bierze się wszelkie zachowania.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
1

#13

(15-07-2020, 13:03 PM)Redeq napisał(a): Zgadzam się z Azorem. Moim zdaniem pisanie w odwołaniu od bana za cheaty o toksycznym zachowaniu jest zbędna, ponieważ nijak ma to się do sprawy. Wracając - wiedziałeś o zakazie używania wspomagaczy, a mimo tego nie zastosowałeś się do regulaminu. Obrona tym, że nikomu nie uprzykrzałeś gry niczego nie tłumaczy. Nawet testowanie i zabawa takimi programami nie jest dozwolona. Nie wiem, czy będziesz potrafił się zmienić, jeśli zdecydujemy się na UB, jednak jestem za skróceniem bana do końca tej edycji. Będzie to odpowiedni czas na przemyślenie. Ale UB może mieć miejsce tylko wtedy, kiedy nie będziesz próbował obejść bana tworząc MK, bo takie mówienie tylko zniechęca do pozytywnego rozpatrzenia.

Nie planuje robić mk, tak jak napisał Azor, to było bardziej w formie nieśmiesznego żartu.

#14

(15-07-2020, 13:12 PM)xKieras_ napisał(a): Redeq. Zarówno cheaty jak i toksyczne zachowanie to łamanie regulaminu, a za złamanie regulaminu nadawane są kary. Jednak coś to ma do sprawy bo pod uwagę bierze się wszelkie zachowania.

Gdyby był to ban za toksyczne zachowanie, zgodziłbym się z tobą. To jest łamanie regulaminu, ale wątek opiera się o temat bana za cheaty, a kwestia zachowania na czacie raczej nic nie zmienia, z wyjątkiem wiarygodności obietnicy zmiany.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1
1

#15

(15-07-2020, 09:19 AM)xKieras_ napisał(a): Ode mnie: Jesteś graczem, który ma na swoim koncie dużą ilość przewinień, a to jest Twój 3 perm. Dobrze, że się przyznałeś, ale niestety to dużo nie daje. Zobacz swoją listę kar, po żadnej większej karze się nie zmieniłeś. To czy osoba zgłaszająca także używała cheatów jest trochę dziwne bo wiem, że Kamil nie zrobiłby tego... przecież sam ma dużo kar i kiepsko by się to dla niego zakończyło. Niestety jest też inna sprawa. Widziałem ss, na których GROZISZ, że będziesz wbijał z MK. Dodatkowo naobrażałeś osobę zgłaszającą. Znam Cię też długo i niestety wiem, że nie zmieniasz się :/... Lubię Cię, ale to ni znaczy, że będę Cię faworyzował i napiszę wszystko byś dostał UB. Niestety kilkakrotnie i ja miałem z Tobą akcje. Dodatkowo pod uwagę można wziąć to, że wczoraj podczas zabawy, gdzie "waliliśmy wiadro" wybudowałeś rampę na maksymalną kratkę bardzo szybko i sam w MSG przyznałeś się, że miałeś 20 CPS. A to nie jest raczej możliwe. I szczera opinia... Nie jestem za UB ale jestem za powrotem na następną edycję (VI), tam już pewnie zmienisz się i odpoczniesz bo jak wiesz często ci puszczały emocje i łamałeś regulamin. Życzę Ci powrotu, ale to jest moja szczera opinia i no niestety...

Co do reszty cheaterów... nie wiem co powiedzieć Kamila znam i nie ryzykowałby, masz dowody to wyślij, administracja też się pewnie zajmie tym. Mam nadzieję, że to jest też szczere odwołanie oraz skarga. (Mam nadzieję, że wszystko git napisałem)...


Kieras typie piszesz, że nie faworyzujesz ludzi a w swojej wypowiedzi faworyzujesz Kamila, którego oprócz ciebie faworyzuje Marika. Najpierw się z nim kolegujesz a potem go sprzedajesz i jeszcze piszesz w wątku , w którym nie masz większego udziału, dobijając go. Zastanów się kim ty jesteś człowieku i co masz w głowie.
2
1

#16

Co to ma do rzeczy? Przypomnę, że to ty masz do mnie problem bo broniłem przyjaciółkę Black, a ty jak pamiętasz nienawidzisz jej. Nikogo nie faworyzuje bo jestem szczery. Mimo wielu spin z kvsem lubię go. Lecz z Kamilem dużo siedzę na głosowym i jesteśmy z nim na wielu serwerach i złapałem większy kontakt. To nie znaczy że go faworyzuje tylko, że go znam i wiem że Kamil nie próbowałby stracić szansy na grę tutaj. Ja się za to Ciebie zapytam co ty masz w głowie, że piszesz takie coś i masz do mnie problem, że obroniłem przyjaciółkę od Twoich editów, prowokacji i zachowań...

Edit bo źle napisałem
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#17

jestem za skróceniem kary, tak to jego 3 perma ban ale a)pierwszy za cheaty b)jakby nie było robił to na cv i przeprosił
co do czasu to nie mi się wypowiadać ale uwazam ze powinien dostać szanse powrotu na serwer
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]

#18

Jestem za skróceniem kary dla kvs'a niby to jest jego 3 perm ale 1 za cheaty a wszytkie inne kary były na tamtej edycji(IV) a to była jego pierwsza kara na tej edycji(V) 
Mam nadzieje że to coś pomoże. I jeszcze do tego że kvs niby wbił na MK to nie prawda ktoś wbił na jego IP i udawał go.

#19

Na początek mojej wypowiedzi zadam pytanie - czy to odwołanie pisał Azor?

"Na początku chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację, niestety prawdą jest fakt, że używałem cheatów."
To ciekawe, że tak szybko jest taka skrucha i przeprosiny, skoro jeszcze 2-3 godziny temu od obecnego odwołania była jego inna wersja, w której w ogóle się nie przyznajesz do żadnych cheatów i twierdzisz, że bana dostałeś bezpodstawnie. Co ciekawe, to odwołanie także nie było Twojego autorstwa, mam wrażenie, że autorem obu odwołań jest Azor. Myślę, że jednak przemyślałeś sprawę i stworzyłeś nową wersję odwołania, w której Twoje spojrzenie na całą sprawę jest zupełnie inne.

"Jednak nie jest to prawda cała, o czym obawiam się administracja nie wie. Chciałbym pierwsze zaznaczyć, że Kamil cheatował razem ze mną, dlatego nie jestem w stanie zrozumieć jego zakrzywionej logiki, która kazała mu zgłosić mnie za cheaty, w ramach żartu, czy może jakiegoś prywatnego konfliktu, nie wiem i nie chcę zgadywać. Oprócz Kamila biłem się w tym dniu także z dwójką innych graczy. Także używających cheatów, pochodzących z tegoż właśnie serwera, który w ostatnich miesiącach tak wiele cheaterów nam przyniósł. Obawiam się, że gdyby administracja poświęciła więcej czasu na śledzenie mojej gry, zbanowano by czterech cheaterów, nie jednego."
Kamil cheatował razem z Tobą? Wydaje mi się, że to Ty teraz "zgłaszasz" Kamila za cheaty, gdzie tak naprawdę robisz to właśnie z powodu "prywatnego konfliktu", jakim jest to, że to on Cię zgłosił. Poza tym, nie śledziłam już Twojej gry, ponieważ dostałam screena z jasnym dowodem na Twoje cheaty. Co do dwóch pozostałych cheaterów - jeśli chcesz to wymień mi na PV ich nicki, bo nie wiem, o których ci chodzi (niektórzy z nich dostali już bana).

"Nie uważam, żeby moje używanie cheatów było w jakikolwiek sposób “ok”. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie zepsułem gry żadnemu porządnemu graczowi. Nie wyciągnąłem też z tego żadnych zysków, jako że graliśmy na serwerze creative. Proszę o skrócenie kary lub chociaż możliwość kupna ub, pod obietnicą, że podobna sytuacja już nigdy się nie powtórzy."
To, że grałeś na creative i nie wyciągnąłeś z wygranej walki zysków za dużo nie zmienia, bo kto wie, czy nie podkusiłoby Cię (albo już podkusiło, tego nie wiemy) użyć ich na survivalu w prawdziwej walce.

Od razu mówię, że unbana ani skrócenia kary nie dostaniesz. Jak już mówiłam, myślę, że to odwołanie raczej nie jest Twojego autorstwa. Oprócz tego, tak, jak wspomniał Kieras - groziłeś powrotem na mulciakach, wyzywałeś osobę, która Cię zgłosiła i także mam na to jasne screeny. I nie Azor, te wasze rozmowy nie będą "zostawiane", tak jak to określiłeś, bo po pierwsze odnoszą się do sprawy, a po drugie to właśnie na nich widać prawdziwe podejście osoby ukaranej. Za wszelką cenę chce wrócić, a to, czy kłamiąc (tak jak pierwsza wersja tego waszego odwołania), czy przyznając się do winy tym samym oskarżając bezpodstawnie drugą osobę (obecne odwołanie), czy wbijać się na serwer multikontami (tak jak obiecywał Kamilowi) jest chyba dla niego obojętne. Myślę, że doskonale widać, jak zachowuje się kvs i nie muszę nic więcej dodawać. Uważam również że nie muszę też na razie wstawiać screenów z rozmów, jeśli ktoś z uczestniczących w sprawie będzie chciał takie screeny to oczywiście je podeślę. W każdym razie, decyzja zapadła, dlatego też wątek zamykam.
4
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości