Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


prośba o odbanowanie

#11

(20-10-2020, 11:51 AM)Zkeram napisał(a): Porównaj sobie moje farmy do twoich i sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Wiem że twoje farmy są ogromne ale i tak byś nie zarobił w miesiąc 4 milionów

#12

ja myśle że mógł nawet i więcej niż 4 Język
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]

#13

Dostałem wiadomość od kolegi który napisał to odwołanie że jego ban został skrócony do 7 dni. Czy ja i Mati_gamer_pl moglibyśmy też na to liczyć ponieważ napisaliśmy odwołanie wcześniej

#14

(21-10-2020, 19:01 PM)jakubbo007 napisał(a): Dostałem wiadomość od kolegi który napisał to odwołanie że jego ban został skrócony do 7 dni. Czy ja i Mati_gamer_pl moglibyśmy też na to liczyć ponieważ napisaliśmy odwołanie wcześniej

Z tego co wiem, żaden z waszej gromadki skrócenia nie dostał. Prawdopodobnie chodzi ci o odpowiedź Melodii która tylko określiła swoje zdanie ale sama nie może o tym zdecydować. Decyzje podejmuje osoba banująca bądź sam MiroTcz. Jeśli mam być szczery kopiowanie Itemów jest dość porządnym naruszaniem balansu ekonomi w grze. Dlatego jedyną opcją dla mnie dla całej waszej grupy jest skrócenie do 3 tygodni od momentu określenia.

#15

Dobra To nie ma sensu. Nie będzie unbana dla Ciebie i dla reszty waszych kolegów
[Obrazek: Sygn2.png]

#16

To do widzenia fajnie się grało

Ale chce żebyście wiedzieli i że jest to mój pierwszy ban i że jakbym dostał drugą szanse to bym jej nie zmarnował

#17

(21-10-2020, 20:16 PM)jakubbo007 napisał(a): To do widzenia fajnie się grało

Ale chce żebyście wiedzieli i że jest to mój pierwszy ban i że jakbym dostał drugą szanse to bym jej nie zmarnował

Nie rozumiem czemu nie może dostać skróconego bana każdy z kopiowania prawie dostał skróconego ale im nie chcecie dać tak samo dajecie bany ludzi za kopiowanie , niektórym skracanie niektórym nie moim zdaniem przyznał się powinien dostać unbana albo powinien zostać mu skrócony jeśli jest to jego 1 ban

#18

(21-10-2020, 19:01 PM)jakubbo007 napisał(a): Dostałem wiadomość od kolegi który napisał to odwołanie że jego ban został skrócony do 7 dni. Czy ja i Mati_gamer_pl moglibyśmy też na to liczyć ponieważ napisaliśmy odwołanie wcześniej

Za to przepraszam bo to mój kolega mnie w błąd wprowadził

#19

Zamykam wątek
[Obrazek: Sygn2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości