Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana ;)

#11

Poprzednia Edycja to poprzednia edycja

poza tym Prawo nie działa wstecz Oczko

Jak nie masz dowodów na "pojedyncze fly'e" to równie dobrze Ja mogę napisać że masz x-raya i że też dostawałem pojedyncze zgłoszenia

mamy słowo przeciwko słowu

A Słów że jestem niewinny jest więcej well ¯\_(ツ)_/¯

#12

(15-11-2020, 20:30 PM)ForsakenII napisał(a): Poprzednia Edycja to poprzednia edycja

poza tym Prawo nie działa wstecz Oczko

Jak nie masz dowodów na "pojedyncze fly'e" to równie dobrze Ja mogę napisać że masz x-raya i że też dostawałem pojedyncze zgłoszenia

mamy słowo przeciwko słowu

A Słów że jestem niewinny jest więcej well ¯\_(ツ)_/¯


"Well", mi wystarczą zeznania Natena, który nie jest w administracji od wczoraj i ciężko pracował na to by dotrzeć w administracji tak wysoko (ViceAdmin) i na moje zaufanie.
Jasno napisał:

Cytat:Latałeś, używałeś widocznych speedhacków, bardzo widoczna killaura, Widziałeś kolesia na niewidzce. I to nie tak, że o bo particle widać. Ty do niego podbiegłeś i zacząłeś się kręcić jak powalony i jakimś cudem idealnie trafić uciekającego dookoła ciebie gracza na niewidce, uderzając go no ze zdecydowanie za dużego dystansu.

Zostałeś potraktowany banem jak każdy pospolity cheater.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#13

I ty chcesz unbana?
Mówię, że ludzie mi zgłaszali, że widzieli cię jak latałeś na fly. I to różni ludzie nie połączeni ze sobą w jakikolwiek sposób. I tak nie widziałem, że miałeś fly (wtedy) ale to zwiększało moje podejrzenia jeżeli chodzi o ten temat. I nie. to nie jest tak, że równie dobrze możesz napisać, że mam x-raya, bo do mnie pisali ludzie i to się zapisało z logach.
[Obrazek: Sygn2.png]

#14

Osobiście się wypowiem, gdyż znam tego człowieka trochę i wiem jakie zło może on wyrządzić.

Po pierwsze: człowiek ten igra z banem na discordzie, przejmując i usuwając po tym serwery na discordzie.

Po drugie: sam się przyznał ten człowiek, iż na III Edycji uniknął słusznego bana od Mariki.

Po trzecie: Ten czlowiek próbował zrobić ze mnie pedofila, nie mając żadnych dowodów. Zaprzestał swojej czynności dopiero po mojej interwencji i przesłaniu art. Kodeksu KArnego, który łamał.

Takie tylko ode mnie informacje co do tego pana. Pozdrawiam.

#15

Discord to Discord Tab

Swoje żale i smutki wylewaj do exela Oczko

a Na III edycji nie grałem przykro mi Płacz ze śmiechu

Skoro tak się mają sprawy że mimo iż ludzie stają w obronie że nie cheatowałem teraz to nie wiem jak wy możecie uważać zgłoszenie Natena_ na które zostało odpowiedziane kilka razy że nie mam cheatów za zgłoszenie odpowiednie

#16

(15-11-2020, 20:44 PM)ForsakenII napisał(a): Discord to Discord Tab

Swoje żale i smutki wylewaj do exela Oczko

a Na III edycji nie grałem przykro mi Płacz ze śmiechu

Skoro tak się mają sprawy że  mimo iż ludzie  stają w obronie że nie cheatowałem teraz to nie wiem jak wy możecie uważać zgłoszenie  Natena_ na które zostało odpowiedziane kilka razy że nie mam cheatów za zgłoszenie odpowiednie

Napisałem to w kwestii czysto informacyjnej (nie posiadam stanowiska w tej kwestii). Od Exela prosiłbym, żebyś nie wymieniał jego nicku za każdym razem kiedy się na jakikolwiek temat wypowiadam, bo on nie jest odpowiedzią, czy wyjaśnieniem na każdą moją wypowiedź. Sam mówiłeś we wrześniu, o tym że grałeś prędzej i uniknąłeś bana, zaraz po tym, że rozmawiałeś głosem w głos z mirem. A jest wiele osób, które odwoływały się od słusznego bana, a broniły go osoby.

#17

Zamknąć to odwołanie, czy ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia?
[Obrazek: Sygn2.png]

#18

Ja bym chciał dodać ze zdjęcia się nie ładują.

#19

W takim razie zamykam wątek. Unbana Nie będzie.
[Obrazek: Sygn2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości