Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#21

Ale to nie ma sensu bo obraza to obraza tak jak ja obrazilem Mira, to tak on Obraził Kvsa

#22

czy tylko według mnie nie ma sensu tego ciągnąć? on będzie cały czas że on niewinny, że on nic złego nie zrobił bo to przecież w wiadomości prywatnej i nie powinno mira dotyczyć co sie na pw pisze. obraziłeś i oskarżyłeś o pedofilię, a ty dajesz argument że on obraził kvsa. kvs ma swoje za uszami i nie jest to taka sama sytuacja jak u ciebie marika napisała" Kvs i jego ekipa próbowali niszczyć serwer, robili boty które miały coś z "zaśmiecanie" i liczbami między tym" ty obsrywałeś go na pw kvs robił boty i chciał serwer zniszczyć więc powiedz mi co ma piernik do wiatraka?


1

#23

Powiedz mi jakbys ty byl w mojej sytuacji to bys sie nie bronil?

#24

jeśli zrobiłbym źle przyznał bym się do błędu, na serio szczerze przeprosił i tak bronił bym się ale argumentami które nie takimi argumentami że "ooo bo on obraził kvs to tak można" twoje przeprosiny nie były według mnie szczere bo wyżej napisałeś jakbyś już miał wywalone na ten serwer i nagła zmiana że bardzo przepraszasz za to. trza było napisać odrazu pod mirem przeprosiny a nie zgrywać (przynajmniej w mojej opinii) ofochanej księżniczki



#25

Ciągle zmieniasz temat. Czemu wciągasz sprawe Kvs'a do swojej? Napisanie "jesteś głupi" a oskarżanie kogoś o pedofilie uważasz za to samo? Jeśli tak twierdzisz i mówisz, ze tak jest to czemu prywatnie nie wyślesz Mirowi jakiemuś dowodu? W grze usłyszeć i rozpowiadać na cały serwer to takie trochę słabe co? Świadczy tylko o twojej dojrzałości i szacunku do osób drugich ale wiecie "heheh Miro lubi dziewczynki ale będę fajny jak tak napisze w grze heheh" Chciałbym kiedyś jak będziesz dorosły żeby w pracy oskarżali cię o pedofilie czego naprawdę ci nie życzę.
2

#26

Z kvsem to zupełnie inna sytuacja, od długiego czasu atakował botami które często spamowały i wysyłały po kilkaset wiadomości obrażających Mira i serwer, ewidentnie chciał serwerowi zaszkodzić. W takim przypadku gdy ktoś po prostu ze złośliwości próbuje zniszczyć coś na co poświęciłeś tyle czasu, pracy i nerwów nie dziwne, że można się zdenerwować. Może i taka wiadomość nie powinna mieć miejsca ale w takiej sytuacji jest to zrozumiałe i Miro napisał tylko w tym słowie co o nim sądzi, i to tylko jemu na pw. W Twoim przypadku zarzucałeś mu bez konkretnych powodów i dowodów pedofilie i to nie bezpośrednio jemu tylko rozpowiadałeś takie rzeczy ludziom na prywatnych czatach, dodatkowo obrażałeś go też nie do końca rozumiem dlaczego ale z tych wypowiedzi wnioskuje że dlatego że czegoś Ci nie załatwił czy nie odpisał(i też szyderczo dodałeś coś o pieniążkach i prostytucji pewnie nie mając pojęcia jak wygląda kontakt z nim w tej sprawie u innych osób). Jak dla mnie nie powinno być miejsca na takie zachowanie a po tym w jaki sposób pisałeś te rzeczy na pw uważam że nie jestem typem osoby która nagle się zmieni. Jestem absolutnie za pozostawieniem bana.
1

#27

Koberek, nie ma, że "obraza to obraza". Te dwie się zupełnie od siebie różnią (patrz->wiadomość Dama). Twoja jest o wiele cięższym zarzutem. Każda sytuacja się od siebie różni, każda jest inna. Przykładowo, osoba może reklamować jakiś serwer "zapraszam na...", a inna może reklamę napisać przypadkiem, nieumyślnie. Każda sytuacja jest inna, więc nie ma co rzucać tekstami typu "obraza to obraza".
1

#28

Ban pozostaje, zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości