Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#11

Przerabialiśmy to w prywatnej wiadomości na discordzie, ale się powtórzę. Napisałeś, że "pisanie dla beki" jest urozmaiceniem gry. No nie wydaje mi się, że pisanie "dla beki" i oskarżanie kogoś o pedofilię jest urozmaiceniem gry. Jest to ciężki zarzut i wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Jeśli nie pisał tego na serio to mam takie pytanie. Po co zaczynał ten temat i oczerniał Mira za jego plecami, co? Ode mnie jest odpowiedź na nie, ale decyzja należy do osoby banującej czyli w tym przypadku Mira.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
3
1
1

#12

Chciałbym, żeby każdy zszedł na ziemię, włączył logiczne myślenie i przemyślał tę sprawę. 

Gracz wyraźnie działa na szkodę serwera - psuje wizerunek głównego administratora, obraża go w żałosny sposób i oskarża o pedofilię, bo to przecież tylko "hehe" żarty. Takie stwierdzenia mają być określane jako "urozmaicenie rozgrywki"? To w takim razie może wiadome czyny niektórych jednostek zza granicy nie powinny być nazywane przestępstwem, a wzbogaceniem kulturowym? 

Wątpię w wartość tych przeprosin, a jeszcze bardziej wątpię w poprawę zachowania, może tylko tę na widoku. 

Absolutnie nie jestem za unbanem, nie powinno być też skrócenia bana, są pewne granice tolerancji i z pewnością zostały przekroczone. 

Dodam też, że bardzo mnie dziwi podejście pewnej osoby w związku z Twoim banem, tak nie powinno być.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
4

#13

Popieram słowa Lela.
Granica zabawy została przekroczona.
Czasami warto się zastanowić, czy swoim zachowaniem "dla beki" nie wyrządzasz krzywdy drugiemu człowiekowi.
Jestem za pozostawieniem bana bez możliwości skrócenia.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
2

#14

Zgadzam się z przedmówcami. Nie wiem, gdzie jest tutaj "urozmaicenie gry". Koberkowi już raz uwagę zwracałam, nie dostosował się i są tego skutki. Czasem trzeba myśleć, co się robi. Jestem zdecydowanie na nie.
2
1

#15

No nie wiem. Ale zróbmy retrospekcje.
Hahaha napisze dla żartu ze Miro szuka sobie dziewczynek, ale będzie Beka, hahahaha iks de
No cóż, ubaw po pachy.
Mogło to być wyjęte z kontekstu a mimo to jeżeli uważasz że teksty tego typu są zabawne to masz idiotycznie dziecinne poczucie humoru.
Mimo, że Cię trochę znam to no nie wiem kolego, to co przedstawiłeś swoimi "żartami" zabawne ani trochę nie jest - jest żałosne.
Jestem na nie, Twoja pierwsza reakcja na to była interesująca. Zmarnowałeś sobie czas, zareagowałeś jakbyś już miał wszystkich gdzieś i że w sumie słuszny ban ale będę dzieckiem więc nara frajerzy c:
A potem olśnienie grzeczniutki Kobereq, radosny uśmiechnięty pełny nadziei.
Śmierdzi co nie co.
Powiedziałeś, że sobie wszystko przemyślałeś i się poprawisz, cool. Ale co z powodem bana? Czyli jednak Miro wyjął dosłownie wszystko z kontekstu i Twoje żarty tego typu jednak są super śmieszne i haha? I ma być unbanik bo to jednak żarty chiluj ziomek?
W skrócie jestem na nie, zachowanie żałosne ale Kobereq mówi że to dla żartów więc te żarty są jednak super śmieszne więc się śmiejmy i unbanik?
Nie, czekaj na odpowiedź Mira.
?
1
1

#16

ja osobiście też jestem na nie obsrywanie na boku głównego admina a potem "men that's a joke" nie jest fajne i mówienie że to żart. To tak samo jakbym wyszedł na ulicę złamał komuś rękę i w sądzie powiedział "wie pan to był żart" no niezbyt.
myślałem że moje sucharowe poczucie humoru jest złe ale jak widać istnieją gorsze... czy to znaczy że straciłem order sucharów ?


1

#17

Powiedzcie mi kiedy ja obraziłem Mira Dostałem bana, ale gdy Miro obraził w tym przypadku kvsa to On nie podjął wobec sobie żadnych konsekwencji.

A Kvs to też człowiek którego mogły zaboleć słowa Mira.

Nie sądzicie Państwo że jest tu jakaś niesprawiedliwość? Wiem że Miro jest właścicielem ale powinien albo tak nie pisać albo Przeprosić Kvsa


[Obrazek: image0.png]

#18

Tak trochę wyciągasz coś co się nie tyczy nawet Twojej sytuacji. Próbujesz odwrócić uwagę od siebie.
Kvs to inna kwestia, ta wiadomość jest prywatna. Prosto do niego, a nie za jego plecami tak jak Ty to robiłeś, widzisz tą różnice? I nie zarzuca mu tego co Ty zarzuciłeś Mirowi w swoich niby żartach.
Osobiście zgadzam się z resztą osób które są na nie, ponieważ przekroczyłeś te granicę. Z takich rzeczy się nie żartuje.

Ban jest słuszny i nie sądzę by Twoje przeprosiny były szczere.
Jestem na nie.
1

#19

tylko wiesz bo to co pisałem o Mirze to było w wiadomości Prywatnej.
Więc tak jakby one też nie mają nic do tego co napisałaś Uśmiech
1

#20

Ale Ty porównujesz dwie zupełnie inne sytuacje. Kvs i jego ekipa próbowali niszczyć serwer, robili boty które miały coś z "zaśmiecanie" i liczbami między tym, co myślę, że również było nawiązaniem do nicku. A Ty zaś zarzucałeś Mirowi o wiele gorszą obrazę i zarzut, bez nawet jakichkolwiek podstaw.
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości