Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#31

(14-05-2021, 13:24 PM)Ghjb napisał(a):
(14-05-2021, 13:07 PM)Ciasteczko2588 napisał(a):
(14-05-2021, 10:31 AM)Natalia2588 napisał(a):
(14-05-2021, 07:00 AM)Ghjb napisał(a):
(13-05-2021, 22:07 PM)Natalia2588 napisał(a): Ale on się nie zmienił po tym co na discord piszę itp więc jak dla mnie zrobi niedługo to samo albo coś podobnego i znowu dostanie bana i tylko irytować będzie strasznie

użyty czasownik piszę w czasie teraźniejszym jest  nieprawidłowy poniewaz nie widzimy już sie ponad 3 miesiące i tego nie wiesz
Nity tez dostawałaś i dostajes kary Język
Nie wcale wcale na ds i jakie kłamstwo napiszesz jeszcze co?
Oczko
no ona ppisze sama prawde
[color=var(--text-normal)]co to wnosi do postu? bo pisanie ze Natalia pisze sama prawdę czyli zawsze ma racje a samo mówienie ze natalia ma zawsze racje jest nie prawdą a zarazem jest prawda ale co w sytuacji gdy natalia mówi cos i próbuje rozmówcy przekazać ze to jest nie prawda to ta nieprawda zmienia sie na nie prawde czy ta nie prawda to prawda sama pisała ze sie nie zmieniłem czyli jest ze nie zmieniłem to jak rozumiem mówi ze nie prawdą jest moja zmiana a ze natalia zawsze ma racje to nie prawda ze sie zmieniłem zamienia sie na prawde? sama w takim razie mowi ze sie zmieniłem to taka luźna spekulacja bo wiadome jak jest z  "to ma zawsze racje" [przeprasam za kolor ale nie wiem jak zmienić][/color]

oj oj kłamiesz i ci to nie wychodzi
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#32

(14-05-2021, 14:05 PM)Natalia2588 napisał(a):
(14-05-2021, 13:24 PM)Ghjb napisał(a):
(14-05-2021, 13:07 PM)Ciasteczko2588 napisał(a):
(14-05-2021, 10:31 AM)Natalia2588 napisał(a):
(14-05-2021, 07:00 AM)Ghjb napisał(a): użyty czasownik piszę w czasie teraźniejszym jest  nieprawidłowy poniewaz nie widzimy już sie ponad 3 miesiące i tego nie wiesz
Nity tez dostawałaś i dostajes kary Język
Nie wcale wcale na ds i jakie kłamstwo napiszesz jeszcze co?
Oczko
no ona ppisze sama prawde
[color=var(--text-normal)]co to wnosi do postu? bo pisanie ze Natalia pisze sama prawdę czyli zawsze ma racje a samo mówienie ze natalia ma zawsze racje jest nie prawdą a zarazem jest prawda ale co w sytuacji gdy natalia mówi cos i próbuje rozmówcy przekazać ze to jest nie prawda to ta nieprawda zmienia sie na nie prawde czy ta nie prawda to prawda sama pisała ze sie nie zmieniłem czyli jest ze nie zmieniłem to jak rozumiem mówi ze nie prawdą jest moja zmiana a ze natalia zawsze ma racje to nie prawda ze sie zmieniłem zamienia sie na prawde? sama w takim razie mowi ze sie zmieniłem to taka luźna spekulacja bo wiadome jak jest z  "to ma zawsze racje" [przeprasam za kolor ale nie wiem jak zmienić][/color]

oj oj kłamiesz i ci to nie wychodzi
jedynie to używam wypowiedzi twojego kolegi

#33

To nie jest wątek od wyjaśniania waszego sporu, więc radzę zaprzestać tej dyskusji. Byłbym za unbanem ale tylko pod warunkiem, że już ani razu nie będzie miało miejsca to co miało i jeżeli chociaż raz się coś powtórzy perm wróci.

#34

Dostałeś ub (ostatni).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości