Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#11

Dokładnie bedziesz Toksyczny strasznie
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
1

#12

(13-05-2021, 10:48 AM)Natalia2588 napisał(a): jak dla mn nie zasługujesz na ub i sie zgadzam w 100% z ciasteczkiem tylko potrafisz irytowac i wkurzać i jak bana dostałes to chyba za to ze zasluzyles na niego ja nie jestem za ub

robisz robiłaś to samo a pisałaś odwołanie i ci je potwierdzili pomimo braku poprawy   ja za to nie robię syfu takiego już jak wy tym bardziej ze argument on mnie wkurza był wielokrotnie pisany w celu prowokacyjnym "bana dostałeś to chyba za to ze zasluzyles na niego" po coś te odwołanie pisze ponieważ chce wrócić i obiecać poprawę która już nastąpiła jakiś czas temu  nie wiem jak sie zachowujesz teraz na mw ale wiem jak było kiedyś oraz wiem jak sie zachowujesz gdzieś indziej
wiem tyle ze ta wiadomość jest pisana w celu prowokacji   i mam nadzieje ze nie zostanie wzięta pod uwagę ponieważ większość osób pewnie wie  ze wasze słowa sa nie zbyt prawdziwe  zresztą juz to pisałem w odpowiedzi  do twojego kolegi  polecam przeczytać  i to 2albo i 4 krotnie byś nie miała wątpliwości co do treści

#13

Czyli tak jak wy. Znam was, byłem z wami na nie jednym serwerze i wy jesteście gorsi niż chociażby 10 przeszłych ghjb. Kłótnie, rządzenie się i inne. Popatrzcie na siebie, zanim powiecie coś o innej osobie.

Co do ub, jestem za. Ghjba znam, niestety pomiędzy nami były co jakiś czas kłótnie. Jednak widzę, że przemyslales dużo i jesteś lepszy niż kiedy ostatnio gadaliśmy.

Pozdrawiam
[Obrazek: Bez_tytuu.png]
rip

1

#14

Kugax nwm czy ty wiesz ale z nami ostatnio nie grałeś a my się zmieniliśmy i nawet nie wiesz i nas nie znasz 8 lat tak jak my i jak dla mnie ghjb nie powinien dostac ub bo jak bana dostal to zacos i irutyjący jest straszliwie i wkurzający jak dla mnie o i okłamuje

(13-05-2021, 12:17 PM)Ghjb napisał(a):
(13-05-2021, 10:48 AM)Natalia2588 napisał(a): jak dla mn nie zasługujesz na ub i sie zgadzam w 100% z ciasteczkiem tylko potrafisz irytowac i wkurzać i jak bana dostałes to chyba za to ze zasluzyles na niego ja nie jestem za ub

robisz robiłaś to samo a pisałaś odwołanie i ci je potwierdzili pomimo braku poprawy   ja za to nie robię syfu takiego już jak wy tym bardziej ze argument on mnie wkurza był wielokrotnie pisany w celu prowokacyjnym "bana dostałeś to chyba za to ze zasluzyles na niego" po coś te odwołanie pisze ponieważ chce wrócić i obiecać poprawę która już nastąpiła jakiś czas temu  nie wiem jak sie zachowujesz teraz na mw ale wiem jak było kiedyś oraz wiem jak sie zachowujesz gdzieś indziej
wiem tyle ze ta wiadomość jest pisana w celu prowokacji   i mam nadzieje ze nie zostanie wzięta pod uwagę ponieważ większość osób pewnie wie  ze wasze słowa sa nie zbyt prawdziwe  zresztą juz to pisałem w odpowiedzi  do twojego kolegi  polecam przeczytać  i to 2albo i 4 krotnie byś nie miała wątpliwości co do treści

ghjb ale ty miałeś bana więc skąd wiesz? zmieniłam się ale to że dla ciebie taka jestem to nie znaczy że dla innych też jestem i cie nie lubie bardzo ciasteczko też
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#15

Ani trochę się nie zmieniłaś ze swoim koleżką. Chyba że chodzi o zmianę na gorsze, to jak najbardziej. Zachowujecie się tak samo jak cały czas, wątpię że coś przemyśleliście z tego czy po prostu musiałaś tego użyć aby się obronić.
[Obrazek: Bez_tytuu.png]
rip


#16

Natalio, napisałaś, że się zmieniłaś i już taka nie jesteś. Tak samo ghjb mógł się zmienić.
[Obrazek: sddefault.jpg]

#17

Eh Natalia Natalia, zbytnio nie rozumiem tu twoich wypowiedzi, szczególnie fragmentu: ,, jak dla mnie ghjb nie powinien dostac ub bo jak bana dostal to zacos". Skoro uważasz, że bana dostał za coś i przez to nie zasłużył na ub no to dlaczego ty zasłużyłaś? Bardzo często widzę twoje irytujące zachowanie na chacie więc najpierw zobacz błędy w sobie a potem wytykaj je innym. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sie zmieniliście, ale to tylko moje zdanie. Według mnie ghjb należy się ub choć nie znam go blisko. Uważam, że odczekał długi okres czasu i warto dać mu drugą szanse.

#18

Przypominam, że ten wątek nie został stworzony do dyskusji na ten temat
?
2

#19

(13-05-2021, 12:52 PM)KugaX napisał(a): Ani trochę się nie zmieniłaś ze swoim koleżką. Chyba że chodzi o zmianę na gorsze, to jak najbardziej. Zachowujecie się tak samo jak cały czas, wątpię że coś przemyśleliście z tego czy po prostu musiałaś tego użyć aby się obronić.

A kiedy ty ostatnio z nami grałeś no kiedy?? Bo nie wiesz a się wypowiadasz

(13-05-2021, 13:05 PM)Igielkaaa napisał(a): Eh Natalia Natalia, zbytnio nie rozumiem tu twoich wypowiedzi, szczególnie fragmentu: ,, jak dla mnie ghjb nie powinien dostac ub bo jak bana dostal to zacos". Skoro uważasz, że bana dostał za coś i przez to nie zasłużył na ub no to dlaczego ty zasłużyłaś? Bardzo często widzę twoje irytujące zachowanie na chacie więc najpierw zobacz błędy w sobie a potem wytykaj je innym. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sie zmieniliście, ale to tylko moje zdanie. Według mnie ghjb należy się ub choć nie znam go blisko. Uważam, że odczekał długi okres czasu i warto dać mu drugą szanse.
Na mw to ja bardzo rzadko ostatnio gram więc coś wątpie że bardzo często widzisz irytujące zachowanie na czasie
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
1

#20

Zgadzam się z kugą w 100% że zasługuje na ub i natalia patrz na siebie i nie oceniaj innych jak robisz większy szajs niż oni popieram argument który został wytoczony jako masz patrzeć na siebie a nie na innych bo taka wypowiedź jest po prostu bez sensu.


edit: ale to że go nielubisz nie znaczy że sie nie zmienił i nie zasługuje na ub
HOP
to czemu nie skacze




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości