Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Członków Gildii VOID

#11

(26-12-2023, 05:57 AM)Yuko napisał(a):
(26-12-2023, 05:53 AM)Paanic napisał(a): Natalio, pokażesz mi dokładny moment gdzie napisałem, że to moja działka? Jak widać to co napisałaś to kolejny dowód mitomanii.

I proszę o zaprzestanie nazywania nas  mitomanqmi my opisałyśmy cała sytuacje

no wlasnie my was przynajmniej nie obrazamy i cpvnkowi sie skonczyl ban niedawno za nekanie wiec chyba widac kto kogo neka
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
1

#12

(26-12-2023, 05:53 AM)Yuko napisał(a):
(26-12-2023, 05:39 AM)cpvneh napisał(a): Zgadzam się ze wszystkim co napisał gracz Paanic33. Chciałbym tylko zaznaczyć, że spędziłem ponad godzinę na wypędzaniu ze swojej działki gracza Veisu_ oraz Yuko
przez co nie mogłem swobodnie przebywać na swojej działce mimo wielu próśb związanych z opuszczeniem działki

Ale my tylko chciałyśmy popatrzeć a ty nas zacząłeś bić i jak niby czules się nie swojo jak my beż setów
Pozwoliłem Ci być na naszej działce na określony czas jednak jak zaczełaś tepać do siebie Veisu_ i biliście mnie z łapki to przestało mi się to podobać. Moim zdaniem przebywanie na działce ponad godzinę i ciągłe bicie jest lekką przesadą i miałem prawo do prośby abyście opuścili moją działkę jednak to nie działało dla was. Tak jak pisałem wcześniej nie mogłem swobodnie przebywać a także budować

#13

Myślę, że dalsza dyskusja z wami będzie jak mówienie do ściany. Proponuje aby administracja się temu przyjrzała.
[Obrazek: sddefault.jpg]
1

#14

(26-12-2023, 06:00 AM)cpvneh napisał(a):
(26-12-2023, 05:53 AM)Yuko napisał(a):
(26-12-2023, 05:39 AM)cpvneh napisał(a): Zgadzam się ze wszystkim co napisał gracz Paanic33. Chciałbym tylko zaznaczyć, że spędziłem ponad godzinę na wypędzaniu ze swojej działki gracza Veisu_ oraz Yuko
przez co nie mogłem swobodnie przebywać na swojej działce mimo wielu próśb związanych z opuszczeniem działki

Ale my tylko chciałyśmy popatrzeć a ty nas zacząłeś bić i jak niby czules się nie swojo jak my beż setów
Pozwoliłem Ci być na naszej działce na określony czas jednak jak zaczełaś tepać do siebie Veisu_ i biliście mnie z łapki to przestało mi się to podobać. Moim zdaniem przebywanie na działce ponad godzinę i ciągłe bicie jest lekką przesadą i miałem prawo do prośby abyście opuścili moją działkę jednak to nie działało dla was. Tak jak pisałem wcześniej nie mogłem swobodnie przebywać a także budować

ale my cie nawet z lapki nie bilysmy Płacz ze śmiechuDo ty nas ciagle zabijales
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#15

[quote pid='23878' dateline='1703566624']
no wlasnie my was przynajmniej nie obrazamy i cpvnkowi sie skonczyl ban niedawno za nekanie wiec chyba widac kto kogo neka
[/quote]

Chciałbym zaznaczyć, że wyrażamy się do was z szacunkiem i przede wszystkim was nie obrażamy. Jak widać mój ban za nękanie nauczył mnie wiele rzeczy i postępuję w inny sposób, to, że do nas cały czas przychodziliście to już nie jest mój problem, ponieważ byłem na swojej działce. Z mojej strony to wszystko.
Pozdrawiam i życzę miłych i udanych świąt

#16

Co do pierwszej sytuacji to była to jednak działka CPVNEHa, miał prawo Was wypraszać siłą. To Wy mimo wypraszania Was backowałyście tam cały czas więc jeśli mowa tu o nękaniu to z Waszej strony.

Co do sytuacji drugiej to również nie była Wasza działka tylko działka Tamai, więc również mieli prawo Was zabijać. Zwłaszcza patrząc na fakt jak zachowywała się tam Natalia/Veisu ostatnim razem jak tam byłem. Niby tylko biegałaś bez itemów i obserwowałaś ale gdy tylko ferales zdjął seta żeby pokazać skina próbowałaś go zabić i zbiłaś totem. Później gdy Lelouch rzucał itemy feralesowi również podbiegłaś, zabrałaś item i lognęłaś. Nie jest to zakazane natomiast nie dziw się później, że obawiają się Twojej obecności i Cię zabijają.

Co do nękania Was na Waszej działce, widziałem parę razy jak CPVNEH był u Was przelotem, zabił Was i odleciał. Dostał już bana za nękanie, jeśli sytuacja będzie się powtarzać to proszę zbierać dowody i wtedy napisać skargę.

A co do Panów z VOID, zalecam ograniczyć wizyty u Natalii i koleżanek tak samo jak u relrx oraz Michała ponieważ już od jakiegoś czasu obserwuje Wasze regularne odwiedziny u jednych jak i drugich a także wymiany uszczypliwości na czacie. Jeśli nie chcecie otrzymywać banów i wyciszeń proponuję odpuścić i nie prowokować bo ani jednej ani drugiej stronie nie wyjdzie to na dobre.
2

#17

Czy ja dobrze widzę przychodziłyście na nie swoją działkę i mimo wypraszania uciążliwie się tam backowałyście a po wszystkim postanowiłyście napisać skargę?
Polecam doinformować się co jest uznawane za nękanie.
[Obrazek: unknown.png]

#18

Damo wyczerpał temat.
Odnosząc się do sytuacji u siebie dodam jeszcze, że wczoraj (a właściwie dzisiaj, bo to było w nocy), Natalia po raz kolejny zabrała itemy, tym razem zabitemu Forneusowi i po prostu lognęła. Ponadto w momencie gdy ktokolwiek coś na tej działce budował to albo biegała i kogoś spychała/biła, albo podbierała itemki. Z tego co mi wiadomo to np. taki Prof (przynajmniej u mnie) nie zabijał Was dla samego zabijania, a bardziej wtedy, gdy przeszkadzałyście w budowaniu, co sam zresztą zaznaczał.
Mieli prawo Was zabijać, bo to nie była Wasza działka, a już na pewno mieli takie prawo w momencie gdy komuś w czymś przeszkadzałyście.
Wątek zamykam.
2




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości