Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga

#11

Przypominam, że trzeba nacisnąć Enter na klawiaturze, aby wysłać wiadomość Minecraft.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#12

nastepny sie wtraca

#13

To była moja sprawa,czat ogólny to czat ogólny i każdy ma do niego prawo.P.S Szkoda ze screenów z twoimi wybrykami nie wstawiłeś

#14

szkoda ze jestes taki gupi Smutek

#15

Wyobraź sobie, że jestem w Administracji, więc mogę się wypowiadać w skargach. Poza tym skarga nie jest napisana według wzoru. Leśny ma rację - czat ogólny / publiczny jest dla wszystkich bez wyjątku, tak samo jak forum - nie jesteś tu pępkiem świata, że nikt nie może nic powiedzieć w wątku przez Ciebie utworzonym. Jedynie co robisz to pogarszasz swoją sytuację..
[Obrazek: b55221c559007.png]

#16

Po pierwsze to skarga niezgodna z wytycznymi.  Po drugie, przejrzałem logi; zbierałeś sobie przez dobrą godzinę jak nie więcej. Wszystko jest zapisane. Muty według mnie były zasadne. Dzisiaj też sobie zarobiłeś i dostałeś muta. W sumie masz już 7 mutów na koncie. Liczysz, że ludzie będą ci za każdym razem uwagę zwracali? Tak nie będzie, bo masz już na pieńku z regulaminem nie od wczoraj.  Trollowałeś graczy i administrację, po czym ją obraziłeś (w szczególności Aniemkową na czacie, oprócz tego robiłeś tabliczki ją obrażające i pośrednio również mnie). Obraziłeś też Slou.

[Obrazek: vix.png]

Cytat:Vixeri issued server command: /nazwij KUTAS GWALCICIEL

Chcesz się skompromitować tym wątkiem? Mam tego o wiele więcej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#17

daj jeszcze

i co nie moge se tak nazwac miecza?

ale nie dales juz skrina z tym ze server jednak nie ale supermoderator juz tak

a kiedy bedzie rekrutacja otwarta? chetnie sie zglosze Duży Uśmiech

#18

Nie widzę ŻADNYCH szans u Ciebie w Administracji Płacz ze śmiechu
Przede wszystkim po tym jak obrażałeś Administrację i jak się zachowujesz..
[Obrazek: b55221c559007.png]

#19

le tam sprobowac mozna Duży Uśmiech

#20

Jaki ty śmieszny jestes Płacz ze śmiechu

PS. Ziomej nie bierz wszystkiego na poważnie taka rada.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości